Aleyna Çakır davasında korkunç detaylar ortaya çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te de gündeme getirilen Aleyna Çakır olayı hakkında son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İlk aşamada intihar olduğu düşünülen olayla ilgili soruşturma devam ederken yeni detaylar da ortaya çıkıyor. Bilindiği üzere, Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen, geçtiğimiz haziran ayında Ankara Keçiören'deki evinde bulunmuştu. Soruşturmaya dair yeni ortaya çıkan detaylar ise şaşırtan cinsten... İşte, son dakika gelişmeleri!

 Aleyna Çakır davasında korkunç detaylar ortaya çıktı
 Aleyna Çakır davasında korkunç detaylar ortaya çıktı Handan Taşgın

İlk aşamada intihar olduğu düşünülen olayla ilgili soruşturma sürerken, Milliyet, F.U. ile H.T.P.'nin polis merkezinde bilgi sahibi olarak verdiği ifadelere ulaştı. Esen'in adresine temizlik için gittiğini belirten F.U., ifadesinde genç kızın kendisine baygın halde olduğu bir videoyu izlettiğini söyledi. F.U., "Sema'nın yerde baygın halde yattığı, şahsın, 'ben insanı böyle yaparım' dediğini duydum" dedi.

Milliyet'in haberine göre; Esen'in yaşadıklarını ağlayarak anlattığını kaydeden F.U., genç kızın kendisine, "'Benim paramı yiyor. Benim ağabeyim bana para gönderiyor, o parayı da elimden Ümit alıyor. Abla bir gün ölürsem ölümüm bu şahıstan olur. Bu şahıs beni öldürür bak bir gün duyarsın. Sebebim Ümit" dedi" ifadelerini kullandı.

Esen'in yakın arkadaşı H.T.P. ise ifadesinde şunları söyledi: "Sema bana Ümitcan'ın kendisini darp ettiğini ve vücudundaki darp izlerini gösterdiği olurdu. Bana izlettiği bir videoda Ümitcan'ın ağzına silah dayadığını gösterdi." Milliyet'e konuşan Esen ailesinin avukatı Umur Yıldırım ise, "Adli Tıp raporunda cinsel birliktelik ve boğuşma emareleri var.

Müge Anlı'da son dakika gelişmesi! Aleyna Çakır neden öldü? "Öldürdüm" diyen Ümitcan Uygun cinayeti... | Video


Savcılığın tekrar ek ifade alarak bu suçları araştırması gerekir. Nitekim Aleyna Çakır'da (Sema Esen) bulunan örnekler ile şüpheliden örnek alınarak karşılaştırılması gereklidir. Bu şekilde sağlıklı bir soruşturma yürütülebilir."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.