Sevgisizliğin ve Çocuklar Arasında Yapılan Ayrımın Bir Çocuğun İçinde Açtığı Yara. Ve 18 Yaşında Kardeş katili damgası yiyen abi

Sevgisizliğin ve Çocuklar Arasında Yapılan Ayrımın Bir Çocuğun İçinde Açtığı Yara. Ve 18 Yaşında Kardeş katili damgası yiyen abi

Sevgisizliğin ve Çocuklar Arasında Yapılan Ayrımın Bir Çocuğun İçinde Açtığı Yara. Ve 18 Yaşında Kardeş katili damgası yiyen abi
Sevgisizliğin ve Çocuklar Arasında Yapılan Ayrımın Bir Çocuğun İçinde Açtığı Yara. Ve 18 Yaşında Kardeş katili damgası yiyen abi Handan Taşgın

Sevgisizligin ve cocuklar arasında adil davranmamanın çocuğun yüreğinde açtıgı yara önce nefrete ,
nefretten, kine dönüsüyor..
Kin ise en tehlikeli noktadır. Bütün bedeni ele geöiriyor.Keşke
Çocuga cok önceden mudahale edilebilseydi..
Anne ve babaların çocuklar arasında eskisine göre çok adil ve sevgi dolu davranmaları gerekiyor.
Çünkü hiç bir şey eskisi gibi olmadığı gibi daha da vahim..Eskiden dövdüğümüz çocuklar terbiyeyi de kötülüğüde ailede öğreniyorlardı..
Oysa şimdi durum cok değişti.Her taraftan yalnış algı psikolojisi internet ve diger medya kuruluşları da dahil çocuğun düşünce ve duygu sistemini allak bullak edip,bozuyor..Buna pareler olarak gelişen vurdulu ve kırdılı filmler ölümü ve öldürmek duygusunu cocuklara aşılarken aynı zamanda alıştırıyor.
Netice itibarıyla hissiz cocuklar büyütüyoruz.
Bir cok anne ve baba nın yalnış davranışları bu durumu körüklüyor.. işte sonuç!
Çocuklarınızı sevin..Onlara sarılın, ilgilenin,zaman ayırın..
Sevgi duygusu merhamet demktir.Empati demektir..sevin..sevin ki sevgiyi öğrensinler..Dışarısı kötülüğün her durumda numaralarıyla kuşatılmışken
başka kimden öğrenebilirler....

Daha naler duyacagiz bakalım

Kardeş katili Ağabey;
“Kardeşimi isteyerek öldürdüm”

8 yaşındaki kardeşi Seyit Taha Yüksel’i ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren 18 yaşındaki Sinan Yüksel çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Sinan Yüksel’in ifadesinde kardeşiyle hiçbir sorunu olmadığını söylediği, babasının kardeşini daha çok sevmesi nedeniyle isteyerek öldürdüğünü söylediği bildirildi.

Kardeşini öldüren Sinan Yüksel’in akrabaları, baba Osman Yüksel’in kücük oğlu Taha’yı çok sevdiğini, bu durumu kıskanan abi Sinan Yüksel’in bundan dolayı babasına düşman olduğunu söylediler.

Babasını kastederek ‘ona büyük acı yaşatacağım’ dediğini belirten akrabaları, Sinan Yüksel’in kardeşi Taha’yı sevmesine rağmen sırf babasına acı çektirmek için kardeşini öldürdüğünü iddia ettiler.

SİNAN YÜKSEL “15 GÜNDÜR TASARLIYORDUM”

Çarşamba günü Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, kardeşi Seyit Taha Yüksel’i Kasaplar Mahallesi Türkbeleni mevkiinde ormanlık alanda bıçaklayarak öldürdüğünü söyleyen Sinan Yüksel, polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Manavgat Devlet Hastanesi’nde önce sağlık kontrolünden geçirildi. Adliyeye sevk edilen Sinan Yüksel, Cumhuriyet Savcısına verdiği ifadenin ardından tutuklanması istemiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Verdiği ifade sırasında hakimle de tartıştığı iddia edilen Sinan Yüksel’in “Kardeşimi öldürmem için herhangi bir sebep yoktu. Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşim Taha’yı öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum” dedi.

KARDEŞİNİ, BABASINA EN BÜYÜK ACIYI YAŞATMAK İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Sinan Yüksel mahkemeye çıkarıldığı sırada Manavgat Adliyesi girişinde bekleyen akrabaları Sinan Yüksel’in psikolojik sorunları olduğunu, kendisini psikoloğa götürmek isteyen ailesine ‘ben delimiyim, siz delisiniz’ şeklinde söylemlerde bulunduğunu, son 6 aydır perdeleri tamamen kapalı olan odasından sadece yemek yemek ve tuvalete gitmek için çıktığını, tuvalete girip ışığı kapatarak bir saat kadar kendi kendine konuştuğunu dile getirdiler.
Baba Osman Yüksel’in küçük oğlu Seyit Taha Yüksel’i diğer çocuklarından daha çok sevdiği için Sinan Yüksel’in bu durumu kıskandığını söyleyen akrabaları Sinan Yüksel’in zaman zaman ailesini de tehdit ettiğini, babasını kastederek, ‘ona büyük acı yaşatacağım’ dediğini, Taha’yı öldürmek suretiyle babasına en büyük acıyı yaşattığını sözlerine eklediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.