Küçükkuyu Belediyesinden Alkışlanacak Hareket

ALKIŞLAR KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ'NE

Küçükkuyu Belediyesinden Alkışlanacak Hareket
Küçükkuyu Belediyesinden Alkışlanacak Hareket Handan Taşgın

Küçükkuyu belediyesi yaptığı örnek davranış sayesinde gönüllerde yer ediyor.Eski kullanılmayan belediye otobüslerini, hayvanların tedavisi için hayvan hastanesine dönüştürdü

Küçükkuyu Belediyesi kullanılamayacak hale gelen otobüsleri sokak hayvanlarının tedavisi için hastaneye dönüştürdü
Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu Belediyesi örnek alınacak bir projeye imza attı. Belde belediyesinde eski ve kullanılamayacak durumda olan hurda otobüsler sokak hayvanları için hayvan hastanesine dönüştürdü.

Belediyeye ait araçlarda beldede yaşayan hayvanların ilk tedavileri yapılıyor. Hasta ve yaralı sokak hayvanları araç içerisinde bulunan veteriner hekim tarafından titiz bir şekilde tedavi ediliyor. Belediyenin bu davranışı ise kamuoyundan büyük takdir topladı.


Balkan ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemize ait hurdaya ayrılmış araçları, beldemizde yaşayan sokak hayvanlarının ilk tedavilerinin yapıldığı Hayvan hastanesi haline getirmekteyiz. Küçükuyu’muzdaki hasta ve yaralı sokak hayvanlarının bakımları veteriner hekimimizce yapımı devam eden bu korunaklı yerlerde yapılacaktır” ifadelerini kullandı. Balkan ayrıca kedi evleri ile ilgili de konuşarak, “Belediyemizin atölyelerinde, öz kaynaklarımız kullanılarak yaptığımız kedi evlerinin üretimi devam ediyor. Mahalle ve sokaklarında ihtiyacı ve talebi olan Küçükkuyu sakinlerimizin Belediyemizin Veterinerlik birimine dilekçeyle başvurmalarını bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: https://www.canakkaletv.com.tr/alkislar-kucukkuyu-belediyesi-ne/15714/

ALKIŞLAR KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ'NE KÜÇÜKKUYU KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ'
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR