Kanser Hastası Küçük Kızıyla Son Kez Çektirdiği Fotoğrafı Facebook'ta Paylaşan Annenin Sözleri Herkesi Böyle Ağlattı

Kanser Hastası Küçük Kızıyla Son Kez Çektirdiği Fotoğrafı Facebook'ta Paylaşan Annenin Sözleri Herkesi Böyle Ağlattı

Kanser Hastası Küçük Kızıyla Son Kez Çektirdiği Fotoğrafı Facebook'ta Paylaşan Annenin Sözleri Herkesi Böyle Ağlattı
Kanser Hastası Küçük Kızıyla Son Kez Çektirdiği Fotoğrafı Facebook'ta Paylaşan Annenin Sözleri Herkesi Böyle Ağlattı Handan Taşgın

Allah hiç kimseye evlat acısı göstermesin. Ölmeden önceki fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp ölen kızına yazı yazan kadının sözleri herkesi ağlattı

Zoey, 4 Temmuz 2018 tarihinde kanserle verdiği mücadeleye yenik düştü. Ailesi kızlarının yasını tutuyor ve tanımadığı insanlardan bile destek alıyor. Bunun asıl nedeni de küçük kızın fotoğraflarının Facebook’ta yayılmış olması.

Zoey’ye daha üç yaşındayken kanser teşhisi koyuldu. Teşhis koyulmadan önce tıpkı yaşıtları gibi enerjik ve yaramazdı.

Bir gün Zoey oyun oynarken yere yığıldı. CBS8’den aktarılanlara göre birkaç hafta sonra da elleri hareket etmemeye başlamış.

Aile, Zoey’de tuhaflık olduğunu farkedince çocuğu hemen hastaneye götürdü. Hastanedeyken bir daha asla unutmayacakları o haberi aldılar. Zoey’de tedavisi en zor tümör olan DIPG (Diffuse Intrinsic Pontine Glioma)’ye rastlandı.


Anne Casey, Daily Mail’e “Ne yapacağımızı nereye gideceğimizi bilemedik. Bize kızımızın öleceği ve tedavisi olmadığı söylendi” dedi.

Zoey’nin iyiliği için güçlü olmaya çalıştılar. İlerleyen senelerde Zoey çeşitli tedaviler gördü. Aile, Almanya’da Zoey’nin radyasyon terapisine yanıt verdiği bir klinik buldu. Ancak bir süre sonra o da işe yaramadı.

Zamanla durumu ağırlaştı. Hayatını kaybetmesi an meselesiydi.

4 Temmuz 2018 tarihinde Zoey hayatını kaybetti.

Küçük kızları hayatını kaybetmeden önce, ailesi onunla vakit geçirmeye ve fotoğraf çektirmeye başladı. Zoey son nefesine dek sevenlerinin arasındaydı.

Anne kızlarıyla son anlarını Facebook’ta paylaştı.

Casey, Daily Mail’e “Paylaştım çünkü her ne kadar acı gibi görünse de bizim için önemli bir andı” dedi.


Fotoğraflarda küçük kızı, anne ve babasının kollarında görüyorsunuz. Yanlarında köpekleri de var. Kızlarına son bir kez en sevdiği şarkıyı söylediler. Televizyonda yine çok sevdiği Harry Potter vardı. Zoey’nin kalbi bir anda durdu.


Daily Mail’e “Kızımın son günlerinde olabildiğince fotoğraf çektik. Çünkü ondan geriye elimizde fotoğraflar kalacaktı” dedi.

Kızları adına açtıkları Zoey’s Light isimli Facebook sayfasında, aile kızlarının kanserle mücadelesini anlatıyor. Zoey gibi diğer çocukların ailelerine neler yapabileceklerini anlatıyorlar.


Huzur içinde uyu minik Zoey.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "18 Yaş Altı ve 65 Yaş Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelge gönderdi.
O İlimizde Salgının Neden Hızla Yayıldığı Ortaya Çıktı
O İlimizde Salgının Neden Hızla Yayıldığı Ortaya Çıktı