Ölüm Döşeğindeki Kızlarını Son Kez Öptüler, Ardından Büyük Bir Mucize Gerçekleşti

Allah hiç bir anne ve babaya evlat acısı yaşatmasın. Dünyanın en acı şeyidir evladının gözünün içine bakarak ona veda etmek. Bu olayda büyü bir mucize söz konusu

Ölüm Döşeğindeki Kızlarını Son Kez Öptüler, Ardından Büyük Bir Mucize Gerçekleşti
Ölüm Döşeğindeki Kızlarını Son Kez Öptüler, Ardından Büyük Bir Mucize Gerçekleşti Handan Taşgın

Ölüm Döşeğindeki Kızlarını Son Bir Kez Öpüp Kokladılar – 30 Dakika Sonra Bir Mucize Gerçekleşti
Mucizelere ister inanın isterseniz inanmayın İngiliz Bella’nın hayat hikâyesi sizi derinden etkileyecek.

Bella 14 aylıkken hastalandı. Yapılan testlerin ardından doktorlar, çocuğun sayılı günleri kaldığını söylediler. Herkes umudu kaybetmişken Bella kendi hayatını kendisi değiştirdi.
Lee ve Francesca Moore-Williams, dünyaya gelen kızları Bella’nın ardından hayatta her şeylerinin tam olduğunu düşünmeye başladılar.

Bella 14 aylıkken saçları dökülmeye başladı. Doktorlar, başta küçük kızda astım olduğunu düşündüler. Ailecek İspanya tatilindeyken kötü bir hadise yaşandı. Aile, İngiltere’ye geri dönmek zorunda kaldı.

Durumu kritikti
Doktorlar, Bella’da hücreleri öldüren ve organların iflas etmesine neden olan mitokondrial hastalık olduğuna inanıyorlardı. Hastalık nedeniyle küçük kız günden güne eriyordu ve maalesef tedavisi yoktu. Bella bir süre sonra suni solunum cihazına bağlandı.

Çifte yıllar önce benzer bir vakayla karşılaşıldığı ve o çocukta biyotinidaz eksikliği olduğu söylendi. Çocuğa yapılan H vitamini takviyesinin ardından hayatı kurtulmuş. Benzer durumda her 60 bin doğumda bir gerçekleşiyormuş.


Bella’nın suni solunum cihazıyla bağlantısını kesmeye çalıştılar. Küçük kız nefes alamayınca artık iyileşemeyeceğine kanaat getirdiler. Bütün aile hastanede toplandı. Beş yaşındaki ağabeyi Bobby kardeşini alnından öptü. 30 dakika sonra bir mucize gerçekleşti.

Baba Lee Moore-Williams, Telegraph’a “Eli birden düştü. Sonra parmaklarıyla elime dokundu. Kendi başına hareket etmeye başladı” dedi.

Mucize gerçekleşti
Bella hareket etmeye ve çığlık atmaya başladı. Doktorlar, oksijen seviyesinin normale döndüğünü söylediler. Anne ve babası şok oldu.

Lee, “Doktorların bir anda fikri değişti ve kızımı kurtarmak için çabalamaya başladılar” dedi.

Bella mucizevi bir şekilde hayata geri döndü. Sadece her gün ilaç alması gerekiyor.

Anne Francesca, Telegraph’a “Bana ‘Anne’ dediğinde ne kadar seviniyorum bilemezsiniz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
 İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "18 Yaş Altı ve 65 Yaş Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelge gönderdi.