KADINLAR HAKKINDA BAZI GERÇEK SIRLAR "ERKEKLERE TÜYOLAR "

KADINLAR HAKKINDA BAZI GERÇEK SIRLAR "ERKEKLERE TÜYOLAR "

KADINLAR HAKKINDA BAZI GERÇEK SIRLAR
KADINLAR HAKKINDA BAZI GERÇEK SIRLAR Menekşe Yalçın


1-Bir kadın öfkeli olduğunda, aslında söylediklerinin yarısını kastetmez... Mümkünse onu sakinleştirmek için ona her zaman sarılın
2-Bir kadın için en zor zaman, gerçekten sevdiği adamdan uzaklaştığı zamandır. Böyle zamanlarda sıkıntıya girebilir
3-Bir kadının bir erkeğe güvenmesi zaman alırken fikrini değiştirmesi de zordur, ama bu güveni bozarsan seni seveni unutabilirsin. O seni umutsuzluğun nedeniyle unutur çünkü.
4-Bir kadını anlayıp öğrenmek asla mezun olamayacağınız bir okuldur. hayat devam edecek. 
5-Onunla düğün sertifikanız (evliliğiniz)  ömür boyu hak kazanılmış ′′ehliyet′′ değildir, sadece ′′öğrenme izni′′ dir. Ona kur yapmaya devam etmek gibi bir zorunluluk vadır.
6-O bazen sana çok acı verici davranıyor olabilir, ve daha sonra çok tatlı bir melek gibidir, hepsi senin yaklaşımında bağlıdır. Evet ona her zaman iyi davranmalısın.
7-Bir kadın bazı yaşanmışlıkları zor unutur, bu yaşanmışlıklar onun için daha çok acı vericidir, onu incitmekten sakının. Olumsuz sözlerden kaçının ve (Maalesef ki) onu her zaman onaylayın.
8-Bir kadın çok gizli ve gizemli olabilir... Çoğu zaman erkeklere sert veya huysuzca davrandıklarında dolabına gider giyinir veya arkadaşlarına ağlar. Kadınını en iyi arkadaşın yap ki sen onun dayanağı ol.
9-Belki size garip veya kabul edilemez gelecektir fakat; Tüm kadınlar aslında yalvarmayı sever. Erkekler bu detayı sık sık kaçırır. Evet lütfen bir ara onları bebek gibi idare edin tek istedikleri bu
10-Tüm kadınlar yemekteki tuz gibi eşsiz bir karaktere sahiptir, varlığı fark edilmeyebilir ama yokluğu her şeyi tatsız kılar. Kısacası ne kaybedeceğinizi kaybetmeden anlamanız mümkün değildir.
10-Eğer bir kadın seni seviyorsa, (DETAY) seni mutlu ettiği sürece ondan istediğin her şeyi yapabilir, bu yüzden onu asla seni sevmeye zorlama. Yanin onunla mutlu olduğunda ve onun varlığının seni mutlu etiğini bildiğinde en ideal ilişkiyi yakalayabilirsin.
11-Sen onun mutluluk kriterlerini karşılayıp sahip çıkmazsan, o yapacak birini bulur. (Bu ayrılık çoğu zaman bir ayrılık anlamında değil, mutlu olacağı bir arayış veya yönelim anlamındadır, terk edilmek veya ayrılık olarak algılama) Her zaman sadece seni seçtiği için oradalar. 
12-Bir kadın sizi gerçekten seviyorsa, sizden para istemek için bile çekingen davranır, ama bir centilmen olarak sorulmayı beklemeyin ve özellikle de sizi seviyorsa, tanımışsa ve anlıyorsa, sizi gereksiz yere harcamalar için asla üzmez, bu nedenle sizi yönlendirmez, terk etmez... Onları özel kılan durum biraz da budur.
Hayatınızda iyi bir kadın varsa, onu hafife almayın. Pahalı hediyeler veya mücevherler ile değil kendi gerçeğiniz ile onunla bir hayat tercih edin ve yaşayın.
.
Alıntı / Çeviri / Düzenleme : M. URAL 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takdir Teşekkür Alana Karne Hediyesi Var, Devlet DESTEĞİ! Öğrencilere 5.104 TL Para Ödülü Verilecek!
Takdir Teşekkür Alana Karne Hediyesi Var, Devlet DESTEĞİ! Öğrencilere 5.104 TL Para Ödülü Verilecek!
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin