Hamile eşini 300 metreden uçuruma attı! Katil kocanın korkunç planı O tatile giderken...

Hamile eşini 300 metreden uçuruma attı! Katil kocanın korkunç planı O tatile giderken...

Hamile eşini 300 metreden uçuruma attı! Katil kocanın korkunç planı O tatile giderken...
Hamile eşini 300 metreden uçuruma attı! Katil kocanın korkunç planı O tatile giderken... Menekşe Yalçın

Son dakika: Tatile gittiği Fethiye'de Kelebekler Vadisi'ndeki kayalıklardan eşi tarafından aşağıya atılarak öldürüldüğü ortaya çıkan 7 aylık hamile Semra Aysal'ın yakınları SABAH'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Semra Aysal'ın ağabeyi Naim Yolcu, olayın planlı bir cinayet olduğunu belirterek, "Kız kardeşim oğluna Hamza ismini koymak istemişti. Hakan karşı çıkmış, 'O Toprak olacak' demişti. O anda anlayamadık ama önceden cinayetin sinyalini vermiş. Herşeyi planlayıp kız kardeşimi zorla tatile götürmüş" dedi. İşte kan donduran cinayetin son dakika detayları...
İstanbul'da yaşayan 7 aylık hamile olan muhasebeci Semra Aysal (32), 18 Haziran 2018'de eşi Hakan Aysal (38) ile birlikte tatile gittiği Kelebekler Vadisi'nin üstündeki kayalıklardan, 300 metrelik uçuruma düşerek ölmüştü.

Eşinin düştüğünü söylemişti ama; Hakan Aysal eşinin fotoğraf çektirirken düştüğünü iddia etmişti. Ancak Hakan Aysal'ın hamile eşini kayalıklardan aşağıya atarak öldürdüğü ortaya çıktı. Semra Aysal'ın abisi konuyla ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hamile kadının oğlunun ismini düşündüğü sırada kocasının söyledikleri vahşetin aylar öncesinden planlandığını ortaya çıkardı. İşte tüyler ürperten planın son dakika detayları;

"KARDEŞİMİN NASIL ÖLDÜĞÜNÜ SORMAMLA BAŞLADI"

Talihsiz kadının ağabeyi Naim Yolcu olayın ilk baştan beri kaza olmadığını bildiklerini söyledi. Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanı olan Naim Yolcu, şunları anlattı: "Oraya gittiğimizde Hakan'a kız kardeşimin nasıl düştüğünü sordum. Nasıl düştüğünü anlatınca pek aklıma oturmadı. Tutarsızlık vardı. Konuşma tavrı bile ele veriyordu.

 

SON DAKİKA KARISINI ÖLDÜRMEDEN ÖNCE VEKALET ÇIKARIP ONUN ADINA KREDİ ÇEKMİŞ!

Kız kardeşimin adına vekaletname çıkardığını ve bu şekilde kardeşimin adına kredi çektiğini öğrendik. Ayrıca kız kardeşimin üzerine bir yıllık ferdi kaza sigortası yaptırmış. Kız kardeşimin vefatından önce 84 bin, 15 bin ve 30 bin olmak üzere toplam 119 bin liralık 3 kredi çekmiş.


O KREDİNİN ÖDEMESİ AYLIK 11 BİN TL!

Bu kredilerin ödemesi aylık 11-12 bin liraya denk geliyor. Bu kadar geliri olmadığı halde bir insan kredi borcunu nasıl ödeyebilir. Kardeşim kredi kartı bile kullanmazdı. Kız kardeşimin haberi olmadan bu kredileri çekmiş"

 

ZORLA TATİLE GÖTÜRMÜŞ, 3 SAAT ÖLDÜRECEĞİ YERDE OTURTMUŞ!

Kız kardeşinin doğumunun yaklaştığını ve bu nedenle yürümekte ve oturmakta güçlük çektiğini anlatan Naim Yolcu, "Kız kardeşimi zorla tatile götürmüş. Kardeşimi 3 saat uçurumun dibinde oturtuyor. Bu planlı bir cinayet. Doğmamış bebeği ile eşi öldü ancak cenazede gözünden yaş gelmedi.

 

 

KENDİ KARDEŞİ BİLE ONDAN ŞÜPHELENMİŞTİ

Kardeşimin cenazesi eve getirildiğinde internete girip kredi borcunu ödemiş. Hala yüreğim sızlıyor. Olaydan sonra Hakan'ın kız kardeşi bile yanımıza gelip, 'Hiç mi şüphelenmiyorsunuz? Bu şeytanın vücut bulmuş hali' dedi.

 


OĞLUNA İSİM KOYACAKTI, "O TOPRAK OLACAK" DEDİ

Kız kardeşimin oğlu olacaktı. Adını Hamza koyacaktı. Ancak Hakan, 'ismi Hamza olmayacak. O Toprak olacak' demiş.

 

O anda düşünemiyorsunuz. Sadece oğlunun isminin Toprak olmasını istiyor diye düşünüyorsunuz. Ama sonradan bu cümlenin ne kadar manidar olduğunu anladık" dedi.

 

Semra Aysal'ın ölümü Türkiye'de günlerce konuşulmuş, bölgede fotoğraf çektiren vatandaşlar bunun bir kaza olduğu düşünüldüğü için sık sık uyarılmıştı.

 

Ceyhan Torlak

Sabah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takdir Teşekkür Alana Karne Hediyesi Var, Devlet DESTEĞİ! Öğrencilere 5.104 TL Para Ödülü Verilecek!
Takdir Teşekkür Alana Karne Hediyesi Var, Devlet DESTEĞİ! Öğrencilere 5.104 TL Para Ödülü Verilecek!
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin