Evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Nasıl mı?

Evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Nasıl mı?
Evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Menekşe Yalçın

Evde yapılacak ek işler için özellikle ev hanımlarının bu konuya daha fazla ilgi duyduğunu biliyoruz. Evde ek iş yaparak  Ev bütçesine ek gelir sağlamak isteyen bayanlara yönelik bugün çok farklı bir evde yapılabilecek ek iş önerisini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Eğer sizlerde ek iş olarak başlıkta da bahsettiğimiz gibi ‘evde lastik paketleme işi’ yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilere göz atabilirsiniz. Her neyse sizlere bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgilerimizi sunalım.

 

 

 
Evde lastik paketleme işi dar gelir yüzünden normal refah düzeyinin altında yaşayan aileler için bu ek iş önerisi belki de büyük yardımcı olacaktır. Tabii, tek ek iş değil bu. Bunun haricinde başka ek iş önerileri de var. Sitemizi gezinerek bunların hepsine göz atabilirsiniz. Şimdi bu işi yapmak istiyorsanız ilk önce tedarikçi firmayı bulmalısınız. Yani bu konuda hizmet veren ve her gün sizden lastik paketleme işi alabilecek olan bir firma bulmanız gerekiyor. Lastik paketleme işi içerisinde birden fazla kaynak bulunuyor. Lastikler ile yapabileceğiniz şey sınırlı değildir. Neredeyse her iş lastik paketleme olarak ek iş kategorisine girebilir. Yani lastiğin önemi büyüktür.
Ek gelir elde etmek istiyorsanız ve ev bütçesine destek olmak istiyorsanız lastik paketleme işine girerek hızlı bir şekilde sizlerde bir iş sahibi olabiliyorsunuz. Eve lastik paketleme işi veren firmalar sizin ikametgah adresinize çuval dolusu lastik göndererek işe başlamanızı istiyor. Sizden şunu istiyorlar; ‘’Her paket içerisinde 100 adet olacak şekilde paketler yapmanızı istiyorlar. Toplamda 8000 adet lastiği paketliyorsunuz. Ne eksik ne de fazla olacak şekilde bu işlemi yaptıktan sonra firmaya geri gönderiyorsunuz. Aynı şekilde temiz ve bu konu da titiz davranmalısınız. Asla yukarıda da dediğimiz gibi paketler içerisindeki lastik sayılarına dikkat etmelisiniz.’’ Bu iş bize ne kadar para kazandıracak? Ne kadar para kazanabiliriz bu işten?
Bu işin sabit bir geliri bulunmuyor. Ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Fakat sabit ve fix olarak fiyatları 1500 TL ila 2500 TL arasında değişmektedir. Devamlı bu işi yapmanız halinde yüklü paralar kazanabilirsiniz. Hem gün içerisinde bir uğraş sahibi olmuş olursunuz hem de kendiniz ev bütçesine destek olarak daha iyi bir yaşam standartına sahip olmuş olursunuz. Ek iş konusunda sizlere daha çok bilgi paylaşabileceğimizi bilmenizi isteriz. Bu lastik paketleme işi ek iş önerilerimizin arasında sadece 1 tanesidir. Bizi takip ederek diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Alıntı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey