Pfizer BioNTech koronavirüs aşısı olan doktor öldü!

Pfizer BioNTech koronavirüs aşısı olan doktor öldü!
Pfizer BioNTech koronavirüs aşısı olan doktor öldü! Menekşe Yalçın

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşın üretilen koronavirüs aşılarıyla ilgili tedirgin eden haberler gelmeye devam ediyor. Gelen bir son dakika haberine göre Pfizer aşısı olan doktor 16 gün sonra ölmesi gündeme bomba gibi düştü!
Üretilen Pfizer BioNTech koronavirüs aşılarıyla ilgili flaş bir haber gündeme bomba gibi düştü. Gelen bilgiye göre aşı olan Dr. Gregory Michael 3 Ocak tarihinde hayatını kaybetti. Konu kısa süre içerisinde gündem oldu. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi.

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILACAK

Doktorun ölüm nedeninin kesin olarak araştırılacağı ifade edildi. 56 yaşındaki doktorun ölüm nedeninin aşı ile ilgili bir bağlantısının olmayacağı ifade edilse de adli tıp uzmanı ve ortak kurumlar konunun araştırılacağını belirtti.


 
AŞI OLDUKTAN 3 GÜN SONRA HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Konuyla ilgili doktorun eşi Heidi Neckelmann, aşı olduktan 3 gün sonra el ve ayaklarında noktaların olduğunu belirtti. Noktaların iç kanamaya neden olduğunu belirten Pfizer, resmi açıklama yaptı.

AÇIKLAMA GELDİ

Pfizer, konu ile ilgili resmi açıklama yaptı. Yaşanan beklenmeyen tüm olayları da takip ettiklerini ifade ederek, "Vakayı aktif şekilde araştırıyoruz. Fakat şu anda aşıyla herhangi bir doğrudan bağlantıya inanmıyoruz" dedi.

MEYDANA GELME İHTİMALİNE DİKKAT ÇEKİLDİ


 
Şirket tarafından yapılan açıklamada klinik denetler ve aşının dağıtımı yapıldıktan sonra trombositopeni ile ilgili hiçbir belirti ile karşılaşmadıkları belirtildi. Genel nüfusta aşılananlarda ölüm gibi olayların meydana gelme ihtimaline de dikkat çekildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor