Koronavirüsün yeni belirtisi ortaya çıktı!

 Koronavirüsün yeni belirtisi ortaya çıktı!
 Koronavirüsün yeni belirtisi ortaya çıktı! Menekşe Yalçın

İngiltere'de flaş bir araştırma yapıldı. Yapılan araştırma sonucunda ölümcül koronavirüs salgınının yeni bir belirtisi ortaya çıktı.
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında son dönemlerde yeni araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Dünyanın farklı bölgelerinden yaklaşık olarak 4 milyondan fazla kişilerin verilerinden elde edilen analiz sonucunda koronavirüsün yeni bir belirtisinin daha ortaya çıktığı ifade edildi.

ARAŞTIRMA SONUÇLARI ORTAYA ÇIKTI

Yapılan araştırma sonuçlarına göre koronavirüsün düzensiz ya da yüksek hızlı kalp atışına neden olabileceği ifade edildi. Doktorlar nabız ölçerken hata yapmamak için kişinin sakin olduğu bir anda ölçüm yapılması gerektiğini belirtiyor.

Doğru sonucun alınması için ölçümden önce kişinin 5 dakika boyunca dinlenmesi ve gevşemesi yani stres faktörlerini azalması gerektiği ifade ediliyor.

KORONAVİRÜSÜ BELİRTİLERİ

2019 yılının Aralık ayından beri ortaya çıkan koronavirüs salgınında en çok araştırılan konuların arasında koronavirüs belirtileri bulunuyor. Genel olarak açıklanan koronavirüs belirtileri arasında şunlar bulunuyor:

Öksürük
Nefes darlığı
Ateş
Solunum sıkıntısı - güçlüğü bulunuyor.
Vakaların daha da ağırlaştığı durumlarda durum zatürreye, akut solunum ve böbrek yetmezliliğine kadar ileriye gidebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor