Kabine Toplantısı Sona Erdi: Sokak Kısıtlamaları, Restoranların Kapatılması Ve Yüz Yüze Eğitim. Ara Tatil Uzatılıyor mu?

Kabine Toplantısı Sona Erdi: Sokak Kısıtlamaları, Restoranların Kapatılması Ve Yüz Yüze Eğitim. Ara Tatil Uzatılıyor mu?
Kabine Toplantısı Sona Erdi: Sokak Kısıtlamaları, Restoranların Kapatılması Ve Yüz Yüze Eğitim. Ara Tatil Uzatılıyor mu? Menekşe Yalçın

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulunuyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Okullar yıl sonuna kadar kapalı kalacak ve online eğitim devam edecek. 

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları;

Yaşanan zorlukların ve sıkıtıların elbette farkındayız. Amacımız ülkemizi bir an önce bu salgın gündeminden kurtararak asıl gündemimize odaklanmak, tüm enerjimizi hedeflerimize ulaştırmaktırmaktır.

Yapılan istişareler sonunda yeni tedbirleri hayata geçirmeye karar verdik. Hafta sonları saat 10.00- 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

*Eğitim yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek. 65 yaş üstü için uygulanan sokağa çıkma uygulaması 20 yaş altına da uygulanacka. AVM’ler, restoranlar, berber ve kuaförler gibi saat 10.00 ila 20.00 arası sınırlanacak. Sinemalar yıl sonuna kadar kapalıacak. Restoranlarda sadece paket uygulamasına getirilecek.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gerçek Bir Hikaye!
Gerçek Bir Hikaye!
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP "CANDAŞ YALÇIN TALİPOĞLU "