Son Dakika: İzmir Ve Çevresinde Hissedilen Kuşadası'nda Korkutan Deprem

Son Dakika: İzmir Ve Çevresinde Hissedilen Kuşadası'nda Korkutan Deprem
Son Dakika: İzmir Ve Çevresinde Hissedilen Kuşadası'nda Korkutan Deprem Menekşe Yalçın

Gelen son dakika haberine göre; İzmir ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'den yapılan açıklamaya göre Kuşadası Körfezi açıklarında 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Son dakika haberine göre; İzmir ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün internet sitelerinde yer alan bilgiye göre, saat 09.49’da Kuşadası Körfezi açıklarında 4,8 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

AFAD’ın verilerine göre Kuşadası Körfezi'nin yaklaşık 18 kilometre açığındaki depremin, deniz yüzeyinin 7 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirlendi.

Depremin İzmir'in Menderes ilçesine 18 kilometre mesafede meydana geldiği öğrenildi.

ARTÇI DEĞİL NORMAL DEPREM

AA muhabiri Ferdi Uzun ise depremin ardından bölgeden şu bilgileri paylaştı:

İzmir, Aydın, Kuşadası'nda sık sık artçılar meydana geliyordu. Deprem Aydın'ın ve İzmir'in birçok ilçesinde hissedildi. Şu an bize yansıyan herhangi bir olumsuzluk yok. AFAD ile görüşme halindeyiz, onlara da gelen bir ihbar yok. 6.6 büyüklüğündeki büyük depremin bir artçısı olmadığı normal bir depremin olduğu belirtildi. Deprem Aydın, Kuşadası, Germencik, Söke gibi ilçelerde hissedildi.

AFAD: OLUMSUZ BİR İHBAR YOK

Depremin ardından AFAD’tan yapılan açıklamada ‘Geçmiş olsun İzmir. Geçmiş olsun Aydın. Kuşadası Körfezi'nde meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır’ denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gerçek Bir Hikaye!
Gerçek Bir Hikaye!
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP "CANDAŞ YALÇIN TALİPOĞLU "