Amerika'da Bir Sanatçı Gençliğini Ve Güzelliğini Bu İlaca Borçlu Olduğunu Anlattı: Bu İlaç Neden Üretiliyor Biliyor musunuz?

Amerika'da Bir Sanatçı Gençliğini Ve Güzelliğini Bu İlaca Borçlu Olduğunu Anlattı: Bu İlaç Neden Üretiliyor Biliyor musunuz?
Amerika'da Bir Sanatçı Gençliğini Ve Güzelliğini Bu İlaca Borçlu Olduğunu Anlattı: Bu İlaç Neden Üretiliyor Biliyor musunuz? Handan Taşgın

Geçenlerde kadının biri Amerika'da bir televizyon kanalında röportaj esnasında cıktı,dediki;Gençliğimi,güzelliğimi,zindeligimi bu ilaca borçluyum.Buraya kadar herşey normal üstelik benim ilgi alanıma da girmiyor.Peki diyeceksiniz ki ya Raşit abi peki o zaman sana ne?neden açtın bu konuyu?
Şimdi sıkı durun söz konusu ilaç çocuk derisinden elde ediliyor.Şaşırdınız değil mi?üstelik ürktünüz de biraz saklamayın.

Ortalık çalkalanınca aktrist hanımın avukatı açıklama yapıyor.Efendim diyor deri dediysek bu çük,yani pipi,çocuk pipisi hani biz küçükken yumurtanın sarısı gitti çükün yarısı,sarısında fayda yok kaça gelir yarısı derlerdi de
korkardık ya,
adamlar o kesilen yarısından
bak neler yapmış.

Ama sonra düşünmüşler,taşınmışlar kadınlara güzellik,erkeklere cinsel güç fazlalığı veren bir dozu 30 bin $ olan bu ilacın sadece güney kore çocuklarının pipilerinin yarısıyla olmayacağını anlamışlar.
Bakın güldük geçtik degil mi? bu işin mizanseni asıl bundan sonrasını bilimsel açıklamasını okuyun da insanlığın ne aşağılık duruma geldiğini görün.

Efendim Adrenochrome genelde 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan elde edilir ve kalitesi kurban edilen insanın yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlıdır. Bu sebeple en kaliteli
Adrenochrome, 9 yaş altı çocukların işkenceye ve dehşete sokulması vasıtasıyla elde edildiği söyleniyor çünkü küçük bir çocuk bir yetişkinden daha saf olduğu için hissedecekleri korkunun farkı, salgılanan adrenalinin kalitesini belirliyor.

Peki bu kimyasal nasıl elde ediliyor? Potansiyel kurban işkence yöntemine maruz kalıyor ve ölüm süresi mümkün olduğunca uzatılıyor, bu sayede vücudun salgıladığı Adrenochrome miktarı çoğalıyor ve kurban öldürüldükten sonra boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal emiliyor.

Bir an için kanınız dondu değil mi?Geçenlerde dünyada ülke ülke kaybolan çocuk sayılarını açıkladılar.Okudunuz mu?yüzbinlerce çocuk...
Hani diyorlar ya koptu kopacak diye.
Hadi kopsun artık kıyamet...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.