Günlerdir Her Yerde Aranan İkranur'dan Kötü Haber

Günlerdir Her Yerde Aranan İkranur'dan Kötü Haber
Günlerdir Her Yerde Aranan İkranur'dan Kötü Haber Handan Taşgın

Türkiye'nin gündemine oturan 7 yaşındaki İkranur Tirsi için onlarca ekip kurulmuştu. Müge Anlı programında kayıp olan aranan İkranur'dan kahreden haber geldi. Giresun'un Bulancak ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki İkranur'un cansız bedenine ulaşıldı.
Tüm Türkiye, İkranur'dan gelecek güzel haberi bekliyordu. Otlayan hayvanlara bakmaya giden ve bir daha geri dönmeyen İkranur, tüm Giresunlular tarafından aranıyordu. Geceli gündüzlü yapılan arama çalışmaları sonunda küçük kızın cansız bedenine ulaşıldığı belirtildi.

İKRANUR'A NE OLMUŞTU?

Giresun'un Bulancak ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan 7 yaşındaki İkranur, arkadaşları Nazlı ve Serdar ile oynarken, otlayan hayvanlara bakacağını söyledi. Küçük kızın bir süre sonra geri dönmemesi üzerine arkadaşları, İkranur'un ailesine haber verdi.

Küçük kızı bir an önce bulmak için AKUT, AFAD ve Jandarma harekete geçti ve geniş çaplı arama başlatılmıştı.

EVİNDEN 1 KİLOMETRE UZAKTA BULUNDU

Yapılan çalışmalar sonucunda 4 gündür kayıp olan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cansız bedeni, evlerinden 1 kilometre uzağında dere yatağında ölü bulundu.


 

MÜGE ANLI'YA BAŞVURMUŞLARDI

Tirsi ailesi, kızlarının bulunması için Müge Anlı'ya başvurmuşlardır. Anne Nazlı Tirsi, "Kızımdan iki gündür haber yok. Duyan, gören varsa haber versin. Bilmiyorum ne oldu, yok haber. Büyük ihtimal kaçırılmış olabilir. Şu anlık aramalardan bir sonuç yok. Aramalar devam ediyor. Bulancak, Giresun, Ordu çevresinde gören, duyan varsa ya da başka şehirlerde artık biri mi geldi de kaçırdı, bilmiyorum. Gören varsa jandarmayı, bizi arayabilirler. Yakın çevrelere baktılar, yok şu an. Ya biri tutuyor zorla birinin evinde, ya da biri kaçırdı zorla" demişti.

ARAMALAR BUGÜN DERE YATAĞI ÇEVRESİNDEYDİ

Çalışmaların 4. gününde acı haber geldi. Giresun, Samsun, Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, AKUT, UMKE ekipleri ve 2 takip köpeği ile çalışmalara devam ediliyordu. Toplam da 106 hektarlık alanda yapılan aramada herhangi bir sonuç elde edilmezken, çalışmalar bugün dere yatağı çevresindeydi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.