Piyango ve şans oyunlarını kazanma olasılığı en yüksek olan üç burç açıklandı

« geri 3 / 3 ileri »


ABD merkezli New York Post gazetesi, burçların piyango, loto gibi şans oyunlarında etkisinin olduğunu yazarken, ünlü astrolog Reda Wigle en şanslı üç burcu da açıkladı. Buna göre, belirgin bir gezegen yerleşimine sahip oldukları için bazı burçların daha şanslı olduğu da ifade edildi.

İşte loto, piyango ve şans oyunlarında en çok kazanan ve kazanma ihtimali olan burçlar;

YAY

Gezegeni Jüpiter olan Yay burcu, bolluk ve bereketi de temsil eder. İyimserliğin vücut bulmuş hali olan Yay burçları genellikle büyük bahislere girmekten veya her şeyi riske atmaktan korkmaz. Cesurlardır ve cesaretleri şans oyunlarında ödüllendirilir. Paylaşmayı ve biraz da israf etmeyi seven Yay burçları en talihli burçlar arasında gösteriliyor. Bugüne kadar büyük ikramiyenin en çok çıktığı burçlardan birinin Yay olduğunu bilmekte de fayda var.

OĞLAK 

Tüm burçlar arasında en çalışkan kabul edilen Oğlak burçları kendi şanslarını yaratmayı ve kazançlarını doğru kullanmayı bilen yanları ile tanınıyor. Oğlak burçları geçmişlerinden aldıkları sert darbelerle kendini büyüten, kendi kendine aydınlanan bir burç olarak tanımlanırken, bu durumun onlara farklı bir strateji ve gözlem yeteneği verdiği düşünülüyor. Durum böyle olunca kendi şanslarını yaratan Oğlaklar için bir piyango bileti almak hayatlarında büyük değişiklikler getirebilir…

BALIK 

Balık burçları sadece duygusallıklarıyla değil psişik güçleriyle de bilinen bir burç. Hisleri, rüyaları, işaretleri takip eden balık burcu, Neptün keşfedilmeden önce Jüpiter tarafından yönetiliyordu. Bunun bir başka şanslı burç olan Yay’ın gezegeni olduğu biliniyor. Balık burçları, öngörü yetenekleri ve hisleri sayesinde loto, piyango ve şans oyunlarında diğerlerinden bir adım önde duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor