Masterchef Burak Kaya'nın Kim Olduğunu Duyanlar Şaştı Kaldı

« geri 3 / 3 ileri »

Çerkez kökenli Burak Kaya, yaş itibariyle MasterChef Türkiye 2022'nin en büyük yarışmacısı. Turizm ve Otelcilik Lisesi'nin ardından Marmara Üniversitesi'nde yine Turizm ve Otelcilik eğitimi aldı.

Kendine has tavırları ile adından söz ettiren Burak Kaya, daha önce Hollwood'da küçük bir rolde yer aldığını söylese de, aslında daha fazlası var.

Bir zamanlar oyunculuk yaptığını söyleyen Burak Kaya, yemek yapmaya 7 yıl ara verdi. Ekranlarda Hollywood'deki rolünden bahseden Burak Kaya'nın Türkiye'de de bazı projelerde rol aldığı ortaya çıktı.

Burak Kaya, 2014 yılında Kanal 7'de yayınlanan Elif dizisinde kamera önüne geçmiş.

MasterChef yarışmacısı Burak Kaya'ya, dizinin birçok sahnesinde rastlamak mümkün...

Burak Kaya, 2012 yılında Türkiye'de ünlü olan bir gofret markasının da reklam yüzü olmuş. Instagram hesabında geçmişe dair paylaşımları bulunan Kaya'nın yıllar önceki görüntüsü, ortaya çıktı

Burak Kaya'nın daha önce çeşitli projelerde rol alması, sosyal medyada tartışma yarattı. Kullanıcılar, bu tür yemek programları için bile ajanstan yarışmacı mı seçiliyor sorusunu gündeme getirdi. 

Burak Kaya, geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye'deki yarışmacı arkadaşı Gamze'ye ''gerizekalı'' ve ''çakal'' diyerek eleştirilerin odağında yer almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor