BİLGİ HER ŞEYDİR
Advert

Emekliye bayram ikramiyesine ek ödemelere zam geldi!!! Emekli maaşı olanlara 4.250 TL ek ödeme yapılıyor

« geri 1 / 2 ileri »

Türkiye’de milyonlarca emekli, bankaların emekli promosyon kampanyalarını yakından takip ederken bankalar tarafından emekli müşterilerinin sayısının arttırılması için farklı kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalarda ise emeklilere ödenen ek ödemelerde zam yapıldı. Emeklilere verilen promosyon tutarı ise 4.250 TL’ye yükseldi. Bu noktada bankaların promosyon kampanyaları büyük ilgi görmeye başladı.

EMEKLİLER İÇİN YENİ KAMPANYALAR
Emekli aylığı alanlar bankaya taahhütte bulunduktan sonra hemen promosyon kullanma avantajlarından yararlanabildiği belirtildi ve emeklilik tarihini izleyen dönemde verilen bayram ikramiyelerinden yararlanma fırsatı da sunulduğu aktarıldı. Bunun yanı sıra emeklilik tarihini izleyen dönemde de gelecek diğer bayram ikramiyelerinden yararlanabileceği belirtildi ve emekli promosyonları, aynı bankadan 3 yıl içinde bir kereye mahsus olarak yapıldığı vurgulandı.


 
Konu ile ilgili olarak Özel bankalar daha fazla sayıda emekli müşterisi kazanabilmek için promosyon ödemelerinde limitleri yükseltti. Emekliler istediği zaman diğer bankaya geçiş yapabiliyor. Bunun için geçiş yapacağı ve halihazırda maaş aldığı bankaya bildirimde bulunması yeterli oluyor. Denizbank 30 Haziran’a kadar geçerli emekli promosyon kampanyası kapsamında otomatik ödeme talimatı veren emekliye 1.750 TL’ye kadar promosyon veriyor.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kısıtlamalar Geri Geliyor. Tarih Verilerek Uyarıldı
Kısıtlamalar Geri Geliyor. Tarih Verilerek Uyarıldı
Son Dakika.1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dikkat!
Son Dakika.1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dikkat!