BİLGİ HER ŞEYDİR
Advert

Billur Kalkavan'ın son hali dün paylaşılmış ve herkesten dua istemişti. Hastalığı ilerlemişti. Bugün haber geldi oyuncudan. Herkesten son bir istekte bulundu.

« geri 1 / 3 ileri »

Oyuncu ve tiyatrocu Billur Kalkavan’ın k-a-nsere yakalandığı dün Hamdi Alk-a-n’ın paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncunun akciğer k-a-nseri olduğu öğrenilmişti. Kalakavan sevenlerine bir ricada bulundu… Herkesten son bir istekte bulundu. Ayrıntılar Haberin Detayındadır…
Oyuncu ve tiyatrocu Billur Kalkavan’ın k-a-nsere yakalandığı dün Hamdi Alk-a-n’ın paylaşımıyla ortaya çıkmıştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncunun akciğer k-a-nseri olduğu öğrenilmişti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kalakavan sevenlerine bir ricada bulundu.

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan akciğer k-a-nserine yakalandı. Bir süredir sağlık sorunları ile mücadele eden ve ekranlardan uzak olan Billur Kalkavan ile ilgili son dakika açıklaması Hamdi Alk-a-n tarafından yapıldı. Hamdi Alk-a-n sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Alk-a-n’ın paylaşımıyla Billur Kalkavan’ın k-a-nsere yakalandığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kısıtlamalar Geri Geliyor. Tarih Verilerek Uyarıldı
Kısıtlamalar Geri Geliyor. Tarih Verilerek Uyarıldı
Son Dakika.1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dikkat!
Son Dakika.1999 Öncesi SSK Girişi Olanlar Dikkat!