BİLGİ HER ŞEYDİR

KPSS şartsız hastanelerde çalışacak hastane personeli ve hasta danışma elemanı alımı başladı!

« geri 1 / 2 ileri »

TC kimlik numarası ile başvurular başladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden çok sayıda sağlık merkezine KPSS şartsız hastane personeli ve hasta danışma görevlisi alınıyor. Şu an için özel hastanelere ve sağlık merkezlerine yapılan İŞKUR hastane personel alımı için başvuru ekranı, alımların yapılacağı iller ve genel başvuru şartları haberimizde:

Hastane personel alımları son dönemlerin en çok araştırılan iş ilanları arasında bulunuyor. TC kimlik ile başvuruların İŞKUR üzerinden alındığı hastane eleman alımı için adayların taşıması gereken özel ve genel şartlar bulunuyor. Özel şartlar ilanlara göre değişkenlik göstermekle birlikte genel şartlar bütün iş ilanları için aynı olmaktadır.HASTANE VE SAĞLIK MERKEZLERİNE PERSONEL ALIMI BAŞLADI
İŞKUR açık iş ilanları kapsamında Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki hastane ve sağlık merkezlerine personel alımı yapılacak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları sadece İŞKUR online olarak yapılacak. Peki, İŞKUR hastane personel alımlarına kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

İŞKUR HASTANELERE GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?