BİLGİ HER ŞEYDİR

83 Gündür Aranıyordu: Gayrimenkul Zengini Kadın Vahşi Cinayete Kurban Gitti!

« geri 1 / 2 ileri »

83 Gündür Aranıyordu: Gayrimenkul Zengini Kerziban Keskin Vahşi Cinayete Kurban Gitti!
Konya'da ikamet eden Kerziban Keskin, Ekim 2021'de Antalya'nın Serik ilçesindeki arkadaşının yanına geldi. 3 çocuk annesi olan Kerziban Keskin, Serik'e geldikten 25 gün sonra bir anda ortadan kayboldu. Annelerinden haber alamayan 3 çocuğu, anneleri için kayıp başvurusu yaptı. 

Kerziban Serik'in oğlu, babasından, dedesinden ve diğer eşlerinden annesine birçok gayrimenkulün miras kaldığını, bu nednele annesinin malları için öldürülmüş olabileceğini söyledi. Annesinin son olarak Alanya'da biriyle evlendiğini ve bu evlilikten kendisine gayrimenkullar kaldığını söyleyen oğlu, annesinin Serik'te yanında kaldığı arkadaşı ve onun erkek arkadaşı tarafından annesine zarar verildiğini düşündüğünü iddia etti. 

KASIM AYINDAN BERİ ANNESİNE ULAŞAMADI

Annesiyle son kez telefonda konuşan ve o tarihten sonra telefonuna 3 kasımda annesinden mesaj geldiğini söyleyen oğlu, mesaj metninde '' Oğlum ben biraz gecikeceğim. İşlerim uzadı burada '' yazdığı ancak annesinin mesaj atmayı bilmediğini söyledi. Mesajın annesini arkadaşı H.D'den geldiğinden şüphelenen oğlu, annesinden bir daha haber alamadıklarını söyledi. 


'' ANNENİZ BİRİYLE EVLENDİ, BALAYINA GİTTİ ''

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?