Migros Ayçiçek Yağına Fırsat İndirimi! Migros 5 LT Teneke Ayçiçek Yağı 64.50 TL, Tek Tıkla Kapında

« geri 1 / 2 ileri »

Marketlerde fiyatlar cepleri yakmaya devam ederken vatandaş en ucuz ayçiçek yağı araştırmasına devam ediyor. Koronavirüs salgını döneminde zorunlu karantina kararları ve insanların hastalık kapma endişesi ile internete yönelmesi ile sanal marketler öne çıkarken yaşanan rekabet fiyatlara indirim olarak yansıdı. 

Zincir marketler ayçiçek yağı fiyatları için beklenen indirimleri sınırlı olarak yaparken vatandaşa en büyük fırsatı sanal marketler ve online alışveriş platformları üzerinden kurulan süpermarketler sundu. Bu marketlerden biri de Cimri Market olarak öne çıkıyor. Tüm fiyatları internet üzerinden çeken ve bu sayede düşük fiyatları tek bir site üzerinden takip etmenizi sağlayan uygulama en ucuz ayçiçek yağı fiyatları arayan kişilere hitap ediyor. 

5 LT YAĞ FİYATI EN UCUZ HANGİ MARKETTE?

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş vatandaşı mağdur etmeye devam ederken fiyatların artık nerede ise günlük değişmesi ile beraber market alışverişi yapmak isteyenler internetten fiyat araştırması yapmayı tercih ediyor. Sanal marketlerin günlük indirim fırsatları sunması, ilk kez alışveriş yapanlara indirim kuponu verilmesi gibi fırsatlar ile fiyatlar daha da çok düşüyor. 
AYÇİÇEK YAĞI 5 LT MİGROS! TENEKE MİGROS 5 LT YAĞ FİYATI CİMRİ MARKETTE 64.50 TL OLDU

Ayçiçek yağı fiyatına bir büyük indirim de Cimri Markette yapıldı. Türkiye'nin en büyük sanal marketlerinden biri olan Cimri Market yapmış olduğu fiyat güncellemesi ile 5 LT teneke ayçiçek yağı satış fiyatı için 64,50 lira seçeneğini sundu. Uygulama üzerinden şu anda stokta olan ürün için belirlenen fiyat stoklarla sınırlı tutulduğu için hemen sipariş verilmesi gerekiyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor