BİLGİ HER ŞEYDİR

Önce Halk Sonra Bankayız Diyen Halkbank Genel Müdürü Arslan 100 Bin TL Faizsiz Kredi Müjdesi Verdi!

« geri 1 / 2 ileri »

İhtiyaç kredisi faiz oranları yükseldi, Halkbank sahaya indi! Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank sıfır faizli kredi müjdesi verdi. Halkbank faizsiz kredi desteği başvurusu
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan gündeme dair önemli değerlendirmeler ve açıklamalarda bulundu. Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ekonomiye tam destek amacı ile elini taşın altına koymaya devam ediyor. Pandemi döneminde 0.49 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli Temel İhtiyaç Destek Kredisi paketini devreye alan banka ekonomide yaşanan dalgalanmanın devam etmesi ile yeni kredi paketlerini duyurdu. 

Özellikle de faizsiz kredi paketleri ile öne çıkan Halk Bankası, devlet bankası olmasının da avantajı ile müşterilerine, esnafa, kadın girişimcilere ve acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara farklı çok sayıda kredi seçeneği sunuyor. Bu krediler arasında en çok ilgi görenlerin başında ise faizsiz destek kredileri yer alıyor. 

HALKBANK FAİZSİZ DESTEK KREDİSİ! HALKBANK DESTEK KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?
Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Halkbank "Önce Halk, Sonra Bankayız" sloganı ile başlattığı destek kredilerini duyurdu. Halkbank Genel Müdürü Osman yapmış olduğu konuşmasında "Hep söylediğimiz gibi biz “Önce Halk, Sonra Bankayız”. Bu anlayışımızı, kadınların ekonomik hayata dahil olması noktasında da sürdürüyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?