BİLGİ HER ŞEYDİR

Aile, Fotoğraf Çektirdi - Kadın Öyle Bir Detay Gördü ki Hemen Boşanma Davası Açtı

« geri 1 / 3 ileri »

Bu fotoğraf, ilk başta bu aşk böceklerinin Afrika'daki tatilleri sırasında çekilmiş normal bir fotoğraf gibi görünüyordu. Son gün konakladıkları ev sahibi aile ile fotoğraf çektirmişlerdi.

Kadın daha sonra fotoğrafa baktı ve korkunç bir şey fark etti. Çok geçmeden boşanma davası açtı!

Sebebini siz de görüyor musunuz?

Bu kadın, çektikleri fotoğrafın hayatını böylesine mahvedeceğini hiç tahmin etmemişti. Tüm hayatı bir anda alt üst olmuştu.

Afrika'daki tatil mükemmel geçmişti. Özellikle safari çok romantikti ve yerel halk inanılmaz tatlıydı. Kaldıkları evin sahibi olan ailenin çocukları ise kalplerini çalmıştı. Neyse ki ayrılmadan önce son gün bir fotoğraf daha çekmişlerdi.

Afrika yolculuğu hayatında aldığı en iyi sürpriz olmuştu. Kocası ona nasıl sürpriz yapacağını biliyordu. Birbirlerini çok iyi tanıyorlardı. Ancak geriye dönüp bakıldığında bunun pek de öyle olmadığı ortaya çıktı.

Çektikleri fotoğrafa yakından bakan kadın hayretler içinde kaldı.

"Bu doğru olamaz
34 yaşındaki Cara ve 31 yaşındaki Jay iki yıllık evlilerdi. Onlarınki bir ilk görüşte aşk öyküsüydü. Jay, Cara'yı alışveriş merkezinde görmüş ve peşini bırakmamıştı. Bir giyim mağazasında yanına yaklaşıp onunla tanışmıştı. İkili arasında hemen kıvılcımlar oluşmuştu.

Sonraki yıllar Cara için adeta bir peri masalı gibiydi. Kış olimpiyatlarında Jay'in dizlerinin üstüne çöküp ona evlilik teklif etmesi de cabasıydı. Cara o anı hayatının en mutlu anı olarak anlatıyordu. Bir yıl sonra bu anın yerini düğün günü aldı. Hayatı mükemmel gidiyordu.

Ancak ne yazık ki Jay öyle düşünmüyordu.

Cara fotoğrafı gördükten sonra Jay'in başından beri çok büyük bir sır sakladığını öğrendi...
Cara böyle bir hayal kırıklığı yaşayacağını hiç tahmin etmemişti. Çift, Afrika'da romantik bir peri masalında yaşamıştı. Safari cennet gibiydi. Akşam kamp ateşi yaktılar, Cara usul usul Jay'in yanına yaklaştı. Jay bir anda bir şişe şampanya çıkardı.

Cara bunu çok seviyordu. Kocası onu her zaman bir şekilde şaşırtmayı başarıyordu. Ne yazık ki bu fotoğraftaki sürprizi hiç beklemiyordu.

Çift, Afrika'da üç hafta kaldı. Vakitlerinin çoğunda ev sahibi aile ile kaldılar. Onlarla internet üzerinden tanışmışlardı. Evlerini turistlere açan üç çocuklu bir aileydi bu. Çocuklar o kadar tatlıydı ki, Cara evin babasından onlarla birlikte fotoğraflarını çekmesini istemişti.

Ancak bu fotoğrafın tüm hayatını değiştireceğinden habersizdi!
Afrika'daki gezilerinin son akşam yemeği sonlanmıştı. Ertesi akşam uçakla evlerine geri döneceklerdi. Jay yemek boyunca hiç durmadan çocuklardan bahsetti. Bir şey mi söylemeye çalışıyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?