BİLGİ HER ŞEYDİR

Kimlik Numarası Son Hanesi 0 - 2 - 4 - 6 - 8 Olanlar dikkat!

« geri 1 / 2 ileri »

E-Devlet 1100 TL pandemi yardımı başvuru ekranı bugün yeniden açıldı. Pandemi 4. faz olacak mı son dakika sorusuna yanıt geldi. 2022 pandemi destek parası başvurusu 3.faz üzerinden alınacak!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında yaptğı açıklamada enflasyon rakamlarında yaşanan yükselişi değerlendirerek "hiçbir vatandaşımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz" açıklamasında bulunmuştu. Asgari ücret, memur ve emekli maaşı zam oranları 2022 için beklenen açıklamaların gelmesinin ardından 2022 sosyal yardım ve destek ödemelerine de hız verilmişti. 

İhtiyaç sahibi olan vatandaşlara yapılacak sosyal yardımlarda miktar arttırılırken bir müjdede de 1100 TL olarak ödenmeye devam eden pandemi yardımı için verildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Pandemi Sosyal Destek Programı Başvuru Açıklaması yayımlandı. Yapılan açıklama ile 2022 yılına ilişkin başvuruların 3. faz üzerinden alınmaya devam edeceği ilan edildi. 


 
e-DEVLET 1100 TL PANDEMİ YARDIM BAŞVURUSU SON DAKİKA AÇIKLAMASI! 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından e-Devlet üzerinden yapılan açıklamada "3. Faz Sosyal Destek Programı başlamıştır. Başvurular Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru hizmeti üzerinden alınacaktır. Hizmeti aşağıdaki adresten kullanabilirsiniz" denilerek yeni başvurular için Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru ekranını aktif hale getirildiğini duyurdu. 

3, faz başvuruları


2022 YILINDA SOSYAL YARDIM ÖDEMELERİ DEVAM EDECEK Mİ, 4. FAZ OLACAK MI, 1100 TL PANDEMİ YARDIMI BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Pandemi yardımı için yapılacak olan başvurular için yapılan açıklamada 2022 senesi için 3. faiz sosyal destek programı başvurularının tekrar başladığı duyuruldu. 2022 senesi için pandemi yardımı başvurusu duyurusu bekleyen vatandaşlar 4. faz başvurusu ekranının açılmasını bekliyordu. Ancak yardımlar yine 3. faz başvuru ekranı üzerinden alınmaya devam ediyor. 

Aile Bakanlığı yapmış olduğu son açıklamada 4. faz başvuru ekranı yerine 3. faz üzerinden yardımlara devam edeceğini, bu yardımların kalıcı hale getirileceğini ve başvuru şartlarının da esnetileceğini söylemişti. Başvuru için e devlet sistemine kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra arama bölümüne Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru yazmanız yeterli olacak. 

KİMLİK NUMARASININ SON HANESİNE GÖRE 1100 TL SOSYAL PANDEMİ YARDIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPILACAK?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
EŞLER BİRBİRİNİ NEDEN ALDATIR?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?
Sosyal medyayı ikiye böldü: Hangi rakamları görüyorsunuz?