Uzmanlar Uyardı: Bu Altcoin 10 Kat Yükselecek

« geri 1 / 2 ileri »

Kripto para piyasasında gerilim ve heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Son zamanlarda altcoinlerde ciddi bir yükseliş yaşanmaya başladı. Bitcoin fiyatlarının hızla düşmesine karşılık böyle bir yükselişin yaşanması da altcoin piyasasında yatırım yapan yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor.

Daha önce yükseliş gösteren ve yatırımcısına çok kazandıran Ripple hakkında nokta atışı yaşan bir analist bu sefer başka bir altcoin projesi hakkında yorumlar ve değerlendirmeler yapmaya başladı. Bu durum piyasalarda heyecanı körükledi.

YATIRIMCILAR BU ALTCOİNE DİKKAT!

Uzman analist sosyal medyada da yaptığı tahmin ve analizlerle pek çok kişiye seslenmeye devam ediyor. Daha önceki aylarda CVX’e oldukça başarılı bir giriş yapan ilgili olduğu ifade edilen Curve DAO Token hızlı bir giriş yapmıştı. Piyasalara yaptığı hızlı giriş sonrasında heyecana neden olduğu görüldü. Bunun üzerine yeni bir tahminde bulunduğu tespit edildi.

Uzman analist yapmış olduğu tahmin açıklamalarında ‘Daha önce CVX’ten 10 katına çıkmak mümkün oldu. Tahminlerimin doğrultusunda 4 aylık bir zaman diliminde yatırımlarımızı katladık. Şimdi benzer bir süreç CRV için başlayacak. 3 doların altında olan girişler toplu hale gelmeye başladı. En kötü ihtimalle bir süre sonra 40 dolara kadar yükselmesi bekleniyor’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey