Ziraat Bankası 95.000 TL Boş 3 Oda 2 Balkon 117 m2 Daire Satıyor

« geri 1 / 2 ileri »

Ziraat Bankası ev satış listesinde çok uygun fiyata boş daireler bulunuyor. Bankaların sattıkları konutlar için ayrıca konut kredisi uygulamaları var. Aralık ayında ise kampanyalı satışlar da başladı.
Ekonomide yenilenme sürecinin başında kamu bankalarından da süreci destekleyici kredi ve faiz açıklamaları gelmeye başlamıştı. Kamu bankalarının bu atağına bankaların konut satışları da eklendi. Konut satışlarında yılsonu için yayımlanan duyurularda çok uygun fiyatlara boş daireler bulunmakta. Ev almak isteyenlerin değerlendirebileceği satışlar arasında yer alıp Ziraat Bankası'na ait olan konutlar haberimizde.

ZİRAAT BANKASI'NDAN 3+1 KONUT SATIŞI YILSONUNA ÖZEL


 
Ziraat Bankası'nın konut satış listesinde yer alan duyurulardan bir tanesinde 95.000 TL'ye 3 oda 1 salon daire satış ilanı bulunuyor. Erzurum'da yer alan daire boş konumda krediye de uygun durumda bulunuyor. Konutun büyüklüğü 117 metrekare olarak açıklandı. Evi almak isteyenler ihale sürecine katılabilir ve fiyatların uygun olması durumunda başvurularını yapabilirler. 


ZİRAAT BANKASI'NDAN MÜSTAKİL EV

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyurulardan bir tanesi de müstakil ev satış ilanı oldu. Bankaya ait olan daire Konya'nın Hadım İlçesinde yer alan bir daireyi 99.000 bin TL'den satacağını ilan etti. Söz konutun büyüklüğü 450 m2 olarak duyuruldu. 

EN UCUZ EVLER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey