Sigaraya Bir Büyük Zam Daha!

« geri 1 / 3 ileri »

Son dönemlerde artan döviz kurları gıdadan giyime kadar pek çok ürüne zam yapılmasına neden oldu. Konuyla ilişkin flaş bir gelişme daha yaşandı. Gelen bilgiye göre sigorta fiyatlarına zam yapıldı. Haberi Twitter üzerinden Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş duyurdu.

Aybaş, yapmış olduğu açıklamasında bir sigara grubuna 2 TL zam geldiğini açıkladı. Peki, hangi gruba zam geldi. İşte detaylar..


 
2 TL ZAM GELDİ
Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, ‘’maliyet ve kur farkı’’ nedeniyle bir sigara grubuna 2 TL zam yapıldığını açıklayarak yeni sigara fiyatlarını duyurdu.

SİGARA FİYATLARI 16 TL OLDU
Zam ile birlikte 14 TL olan sigara fiyatları 16 TL olacak.

Aybaş, açıklamasında sigaraya gelen zammın sebebini “maliyet ve kur farkı” olarak açıklandı. Aynı zamanda yapılan açıklamanın devamında yılbaşında fiyatlara yine zam geleceğini belirterek, “2’nci zam yani ÖTV zammı yılbaşında yine gelecek” ifadelerini kullandı.


 
Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Royal Tobacco grubu sigara ürünlerine zam geldiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve yeni fiyatları açıklayan Aybaş, Philip Morris, JTI ve BAT gruplarında da zamların geleceğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağ İle Fırçala
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey
Her Çocuğun Öz Saygısını Artırmak İçin Ebeveynlerinden Duyması Gereken 10 Şey