BİLGİ HER ŞEYDİR

İŞKUR evden çalışmak isteyenler için duyurdu! Evde paketleme işi yaparak binlerce lira kazanın: İşte evde çalışma ilanları

« geri 1 / 2 ileri »

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin İŞKUR’un son dakika iş ilanları ile yüzü güldü. Koronavirüs salgını kapsamında artan geçim sıkıntısı doğrultusunda bir nebze de olsa nefes almak isteyen vatandaşlar ek iş olarak veya sürekli çalışmak sureti ile evden yapılabilecek olan işleri araştırıyorlar. Bu doğrultuda gerek ev hanımları gerek ek iş yapmak isteyenler tarafından evden çalışma paketleme işi araştırması yapıyor. Peki, İŞKUR’un sunduğu paketleme işleri neler? Ne kadar kazanç sağlıyor?

İŞKUR ÜZERİNDEN ALINIYOR
Türkiye İş Kurumu tarafından 24 Kasım 2021’de açılan evde paketleme işleri büyük ilgi görüyor. Özellikle çalışanlar ve ek iş arayanlar tarafından yoğun bir ilgi gelirken yüzlerce iş için eleman arayışı devam ediyor. Farklı paketleme iş ilanları sunarak binlerce kişiye iş istihdamı sağlayacak olan İŞKUR’un internet sitesi üzerinden anında başvuru yapabiliyorsunuz.
BAZI ŞARTLAR ARANIYOR
İŞKUR tarafından yayımlanan evde paketleme işçisi ilanlarına başvuruların hala devam ettiği belirtilerek ilana başvuru yapacak olan vatandaşların bazı şartlara haiz olmaları gerektiği bildirildi. Bu kapsamda vatandaşlarda aranan şartlar şöyle ifade edildi:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
En az 18 yaşını tamamlamış olmak
En az ilkokul mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilmek)
Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması
Adli sicil kaydının temiz olması


İŞKUR’un yayınlandığı ilanlarda genel başvuru şartları yukarıdaki maddeler olur iken işlere göre farklı özel başvuru şartları da bulunuyor. Bu şartları taşımanız durumunda sizde evde paketleme işlerine başvuru yaparak hemen işe başlayabilirsiniz.


 
EVDE PAKETLEME İŞLERİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor