BİLGİ HER ŞEYDİR

Kehanetlerin ardı arkası kesilmiyor: 2022 Kehanetleri sosyal medyada büyük ilgi odağı oldu

« geri 1 / 2 ileri »

Kehanetlerin ardı arkası kesilmiyor...  Zaman yolculuğu yaptığını iddia eden TikTok kullanıcısı @aesthetictimewarper geçtiğimiz günlerde paylaştığı kehanetler, kısa sürede milyonlarca izlenme sayısına ulaştı. Gelin bu kehanetlere birlikte bakalım.

Tarih boyunca pek çok insan dünyanın sonu geleceği ve uzaylıların dünyayı işgal edeceği gibi birtakım iddialarda bulunmuşlardı.
Tabii bu iddiaların büyük bir çoğunluğu gerçekleşmese de geleceğe dair bu tahminleri dinlemek pek çoğumuzun kafasını karıştırıyor.
TikTok'ta ise @aesthetictimewarper adlı bir kullanıcı 2022 yılına dair kehanetlerini paylaşınca videosu viral oldu desek yeridir.
''Uzaylılar meteor yağmuru şeklinde gizlice Dünya'ya sızacaklar.''
''2022 yılında gerçekleşecek büyük meteor yağmuru 2 hafta sürecek ve kuzey yarım küreyi etkileyecek, bu meteorlar arasında işgalci uzaylılar da gelecek.''
Bazı diğer TikTok kullanıcıları ise kehanetler ve kullanıcı ile dalga geçen yorumlar yazdı. Bir kullanıcı ''Eğer zaman yolculuğu yapabilseydim ilk işim TikTok açmak olurdu.'' diyerek kinayeli bir yaklaşımda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor