BİLGİ HER ŞEYDİR

Şeker Hastalığına Karşı Mucize Besin Bulundu. 7 Dakika Kaynatın ve Mucizeye Tanık Olun

« geri 1 / 2 ileri »

Şeker hastalığı olarak da bilinen diyabet; insülin yetersizliğiyle ortaya çıkan metabolik bir işlev bozukluğudur.Kan şekerinin yüksekliği sebebiyle olağandışı susuzluk, sık idrara çıkma, aşırı açlık, kilo kaybı, bulanık görme, bulantı, kusma, aşırı halsizlik, yorgunluk
kızgınlık ve ruh durumu değişiklikleriyle kendini gösteren bir hastalıktır. Şeker hastalarına büyük mucize. 7 gün süresince sumak kaynatıp suyunu amacıyla. İşte sumak suyunun faydaları…Şeker hastalığı olarak da tanınan diyabet; insülin yetersizliğiyle meydana çıkan metabolik bir fonksiyon bozukluğudur. Kan şekerinin yüksekliği sebebiyle olağandışı susuzluk, sık idrara çıkma, aşırı açlık, kilo kaybı, bulanık görme, bulantı, kusma, aşırı halsizlik, yorgunluk, kızgınlık ve ruh durumu değişiklikleriyle kendini gösteren bir hastalıktır. Diyabet, detaylı komplikasyonlara yol açan, çok faktörlü bir hastalıktır ve bu amaçla çoğu tedavi yaklaşımını gerektirir. Diyabetli hastalar yeteri kadar insülin salgılamaz. Fitoterapi uzmanları, diyabetle mücadelede en etkili tekniğin ‘sumak çayı’ olduğunu dile getiriyor.

ÖDEM ATMAYI SAĞLIYOR

Sumak çayı amacıyla 100 gram sumağa ve bir litre içme suyuna gereksiniminiz var. Büyük bir cam kabın amacıylae sumağı koyun. Üstüne sıcak su ekleyin. 15-20 dakika demlenmesini bekleyin. Süzüp bir sürahiye alın ve buzdolabında bekletin. Bu soğuk çayın tamamını, gün içersinde belli Aralıklarla amacıyla. Sumak çayının bir özelliği de diüretik olmasıdır. Vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olur.

KARACİĞERİ KORUYOR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor
Doğalgazı Yakmayanlar Yandı: Doğalgazını Yakmayanlara Ceza Geliyor