Odasına bir kamera koydu. Kedisinin tüm gece kendisini izlediğini görünce hemen yetkilileri aradı.

« geri 1 / 2 ileri »

Evcil hayvanlarımız insanların hayatına neşe, bazen de anlam katar. İster kedileri, ister köpekleri, hatta yılanları seven biri olun, herkese uyacak bir hayvan vardır. Bu durumun farkında olan bir çift, bir evcil hayvan edinerek ailelerini tamamlamak için sabırsızlanıyordu.

Kendilerine ailedeki herkes tarafından hayatı boyunca sevilecek bir yavru kedi almaya karar verdiler. Ancak bu kedicik kendi kafasına göre hareket etmeye kararlıydı. “Evcil hayata” farklı bir açıdan bakıyordu. Bu farklı bakış açısı, Facebook’ta ünlü olmasını sağladı.

Yeni Bir Evcil Hayvan
Bir evcil hayvan sahiplenmek hayattaki en büyük neşe kaynaklarından biri olabilir. Evcil hayvanlarınız sayesinde size hayat boyu sadık ve sevgi dolu birer arkadaş kazanırsınız. Ancak sahiplenilen hayvanlar önceki evlerinde öğrendikleri davranışlarla sizleri şaşırtabilir veya korkutabilirler.

Sahiplendikleri kedinin bazı garip alışkanlıklara sahip olduğunu keşfeden bir çift kendilerini işte tam da bu durumda buldu. Kedinin sahip olduğu özelliklerden bir tanesi, önlerindeki haftalar boyunca uykusuz geceler geçirmelerine neden olacaktı.

Beklenmedik
Tüm hayvan severler hayvan satın almak yerine sahiplenmenin öneminin farkındadır. Bahsettiğimiz çift de bu önemin farkındaydı. Bu nedenle kendilerine bir arkadaş bulmak ve ailelerini tamamlamak için bölgedeki hayvan barınağını ziyarete gittiler.

Barınağa girdiklerinde akıllarında belirli bir yaş veya ırk yoktu. Onlar için önemli olan tek şey sahiplenecekleri kedinin arkadaş canlısı ve sevecen olmasıydı. Buldukları yavru kedi tam da aradıkları gibiydi. Tatlı, sevecen ve mutlu. Hikayemiz burada son bulmuyor tabii...

Ailenin Bir Parçası
Daniel Hawkins ve ailesi Muffins'i seçtikleri andan itibaren kedi, ailenin bir parçası haline geldi. Onu ilk gördüklerinde Muffins, onu eve götürmesi için yalvaran gözlerle doğrudan Daniel'ın gözlerinin içine baktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
Kimya mühendisi eski müsteşardan önemli uyarı! Bu şekilde sakın tüketmeyin
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor
A101’de Kaçırılmayacak İndirimler! Bu Fiyatları Gören A 101'e Önünde Kuyruk Oluşturuyor