85 Yaşındaki Kadın, Babasının Bir Fotoğrafını Buldu - O Anda Babasının Büyük Sırrını Öğrendi

« geri 1 / 2 ileri »

Bu kadın, tavan arasını temizlerken babasının eski bir fotoğrafına rastladı. Sevgili babasının bu portresini daha önce hiç görmemiş olması onu çok şaşırtmıştı. Fotoğrafı görünce biraz duygulandı. Ta ki yakından bakıp korkunç bir ayrıntıyı fark edene kadar... Her şeyden habersiz kızı, bir anda tatlı babasının bambaşka bir yüzünü gördü... ,

84 yaşındaki Debra yere düşürdüğü fotoğrafa dehşet içinde baktı. Elleri titreyerek eski fotoğrafı yerden aldı. Yüzünden yavaş yavaş bir damla süzüldü. Onun yaşındaki her insan gibi, yalnızca mutlu anılar biriktirmek ve olumlu şeylerin tadını çıkarmak istiyordu. Ancak ne yazık ki hayatındaki en önemli insanın büyük bir sır sakladığını henüz yeni öğrenmişti. Hayatında tanıştığı tüm insanlara kıyasla babasıyla arasındaki bağ muhtemelen en güçlüsüydü. Ne yazık ki Debra gençken annesi hastalanmıştı.

Bu yüzden onu babası büyütmüştü. Ona bisiklet sürmeyi öğretmiş, okula götürmüş ve her zaman ona destek olmuştu. Fotoğrafa yeniden baktı. Yanlış görmüş olabilir miydi? Tüm dikkatiyle babasının koluna odaklandı. Ve ne giydiğine. Bunun doğru olmamasını umuyordu. Çok k-ötü! Babası hakkında her şeyi bilen tek kişiyi aradı... Erkek kardeşi 80 yaşındaki Fred, Debra'dan birkaç yaş küçüktü. Belki çok daha fazlasını biliyordu. O olmadan keşfettiği bu k-rkunç şeyin gerçek olup olmadığını asla bilemezdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğalgaza Büyük Zam Geldi
Doğalgaza Büyük Zam Geldi
Psikolojisi bozuk çocuğun belirtileri neler?
Psikolojisi bozuk çocuğun belirtileri neler?