Ev Hanımları Bu Haber Sizin İçin. İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor mu? İşte İŞKUR Evde Paketleme İşi Detayları!

« geri 1 / 2 ileri »

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor mu?
İŞKUR iş bulma ve işe alımlar konusunda vatandaşlara yardımcı olduğu gibi son zamanlarda ev hanımlarına evde iş imkânı ‘da sunmaktadır. İŞKUR Evde Paketleme İşi ev hanımlarına evde iş imkânı sunmakta olup isteyen ev hanımlarına evde paketleme işi imkanı vermektedir. Peki iş kur evde paketleme işi kazandırır mı? Evden iş yapmak isteyen vatandaşlarımız ne yapmalı?

İş kur evde paketleme işi nedir? Nasıl yapılır? Neleri kapsıyor başvuru şartları nelerdir? Her ev hanımı iş kur evde paketleme işine başvuru yapabilir mi şartları nelerdir en çok sorulan soruları sizler için cevapladık.

İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayından itibaren yapılan iş ilanları ile alakalı evde hanımlara iş imkanı sunmak için başlattıkları projeler arasında yer alan ev hanımlarının zamanlarını değerlendirip iş gücüne katkıda bulunmalarını amaçlayan evde paketleme hizmetini devlet destekli olarak başlattıklarını duyurdu.

İŞKUR’ da Paketleme İşi Var mı?
İŞKUR evde paketleme işini Ağustos ayı itibariyle yapmış olduğu açıklamada ev hanımlarının kolaylıkla boş zamanlarını değerlendirmeleri için başlattıkları hanımlara evde iş imkanı olarak sundukları projede yapılacak olan işlerin kapsamında yapılabilecek işler olarak poşet katlama, toka ,kulak çubuğu ,sabun, nikah şekeri gibi ürünlerin paketlenmesi gibi işlerin ev hanımlarına verilmesine öncülük etmektedir.

İŞKUR Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğalgaza Büyük Zam Geldi
Doğalgaza Büyük Zam Geldi
Psikolojisi bozuk çocuğun belirtileri neler?
Psikolojisi bozuk çocuğun belirtileri neler?