Advert

Nefes Darlığından Kurtulmak İçin 5 Doğal Tedavi Yolu

« geri 1 / 2 ileri »

Hayatınızı kabusa çeviren ve can sıkıcı olan nefes darlığından kurtulmak için evde basitçe hazırlayabileceğiniz 5 doğal kür.
Akciğerlerde biriken sıvı ve mukus nedeniyle ortaya çıkan nefes alma zorluğuna nefes darlığı denir. Solunum sisteminde ortaya çıkan eflamasyondan dolayı görülen bu sorun, nefes darlığının yanı sıra göğüs ağrısı gibi sıkıntılara neden olur. Bu enflamasyon virüs ya da bakterilerin hava kanallarında birikmesi ve bu kanalları tıkması sonucu ortaya çıkar.
Nefes darlığı için gereken tedavi, durumun ciddiyetine göre değişiklik gösterir. Fakat reçeteli ilaçların dışında, doğal tedavi yöntemleriyle de bu sorunun üstesinden gelinebilir.
Nefes Darlığı Belirtileri ve Nedenleri Nelerdir?
Nefes darlığı akciğer kanseri, sinüzit, bronşit, toksik gazlar, astım, soğuk algınlığı, akciğerlerde biriken sıvı, zatürre, tüberküloz, kistik fibrozis ve hava nedeniyle oluşan alerjilerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Göğüs bölgesinde görülen sıkışmalar ve nefes alma zorlukları olarak ifade edilen nefes darlığı burun akıntısı, dilde şişme, baş ağrısı, şiddetli öksürük, yutkunma zorluğu, göğüs ağrısı, boğaz ağrısı, akciğerlerde balgam oluşumu, hırıltılı soluma vb. semptomlar vermektedir.
Nefes Darlığını Hafifleten Doğal Tedavi Yolları

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gerçek Bir Hikaye!
Gerçek Bir Hikaye!
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP
OĞLUNDAN BABAYA MEKTUP "CANDAŞ YALÇIN TALİPOĞLU "