Kızım daha 8 yaşında onun bu küçük bedenine ağır geliyor bu hastalık. İfadelerini paylaşması sosyal medya platformu kullanıcılarının yüreklerini sızlattı.

İlknur Havva Hayal kızı için yardım bekliyor! Kanser olan Kızı Havva Ünser'in rahatsızlığı için sosyal medyadan yaptığı çağrı ile kızı için yardım bekleyen İlknur Havva Hayal, "Kızım daha 8 yaşında onun bu küçük bedenine ağır geliyor bu hastalık." ifadelerini paylaşması sosyal medya platformu kullanıcılarının yüreklerini sızlattı. Kızının durumunu paylaşmasının ardından herkes İlknur Havva Hayal'in kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, İlknur Havva Hayal kimdir? Havva Ünser kimdir? Havva Ünser'in hastalığı nedir? sorularının cevapları haberimizde...

Kızım daha 8 yaşında onun bu küçük bedenine ağır geliyor bu hastalık. İfadelerini paylaşması sosyal medya platformu kullanıcılarının yüreklerini sızlattı.
Kızım daha 8 yaşında onun bu küçük bedenine ağır geliyor bu hastalık. İfadelerini paylaşması sosyal medya platformu kullanıcılarının yüreklerini sızlattı. Zülfikar Demirel

 

lknur Havva Hayal, 8 yaşındaki kalın bağırsak kanseri olan kızı Havva Ünser için sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği yardım çağrısıyla herkesin dikkatin çekti. İlknur Havva Hayal'in paylaşımının ardından vatandaşlar İlknur Havva Hayal'in kim olduğunu kızının hastalığının ne olduğunu araştırmaya başladı. Peki, İlknur Havva Hayal kimdir? Havva Ünser kimdir? Havva Ünser'in hastalığı nedir? sorularının cevaplarını Tumhaber.com olarak sizler için araştırdık.

 

İLKNUR HAVVA HAYAL KİMDİR? HAVVA ÜNSER'İN HASTALIĞI NEDİR?

İlknur Havva Hayal kızının durumunu sosyal medya hesabından yaptığı çağrı ile herkese duyurdu. İlknur Havva Hayal, "Sabahlara kadar oturuyorum. Kızım daha 8 yaşında onun bu küçük bedenine ağır geliyor bu hastalık. Kalın bağırsağı komple alındı. Kalın bağırsak kanseri. Yara oldu ince bağırsağın etrafı.Işıklar tutuyorum kremler zeytinyağlar sürüyorum nafile. 20 gün hastanede yattık doktorlar bile saramadı yaralarımızı. İmkanımız iyi olsa da en iyi doktorlara götürsem. Yok işte gözü kör olsun bu yokluğun. Ben Evladımın iyi olmasını istiyorum tedavisinin olmasını istiyorum. Buradan sesleniyorum İş Adamları Milletvekilleri Zenginler Devlet Büyükleri sesime kulak verin Yardım edin Evladımı kurtarın." çağrısıyla herkesin yüreğini sızlattı.

 

Telefon numarası: 0555 752 33 29

 

tumhaber.com

İlknur Havva Hayal kimdir? Havva Ünser kimdir? Havva Ünser'in hastalığı nedir?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR