Beyrut’taki patlamayı gelinlikle yaşadı: İşte Tüyler ürpertici video

Beyrut’taki patlamayı gelinlikle yaşadı: İşte Tüyler ürpertici video
Beyrut’taki patlamayı gelinlikle yaşadı: İşte Tüyler ürpertici video Handan Taşgın

Lübnan'da en az 135 insanın yaşamını yitirdiği ve 5 binden fazla insanın da yaralandığı korkunç patlamanın yeni görüntüleri ortaya çıktı... 29 yaşındaki Israa Seblani, gelinliğiyle düğün fotoğrafı çekimi sırasında patlamayı yaşadı. O anlar kameraya yansırken, bir gün sonra kendine gelen Seblani, "Şoka girdim, öleceğimi sandım ama neler olduğunu anlayamadım bile" dedi.
Lübnan’ın başkenti Beyrut’taki liman bölgesinde 2.750 tonluk amonyum nitratın patlaması uluslararası kamuoyunda endişeye sebep olurken, patlama anında çekilmiş yeni görüntüler de ortaya çıktı…


Reuters haber ajansı, yeni evli olan 29 yaşındaki Lübnanlı gelin Israa Seblani’nin gelinlikli düğün fotoğrafı ve videolarının çekildiği sırada patlamayı yaşadığını uluslararası kamuoyuna aktardı. Liman bölgesinde çekilen görüntülerde bembeyaz gelinlik içerisinde kameralara poz veren Seblani, şiddetli patlama ile ne olduğunu anlayamadan kendini yerde buluyor.

Büyük bir gürültü ve toz bulutuyla neye uğradığını şaşıran Seblani ve fotoğrafçının sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Yaşananlardan bir gün sonra bölgeye giden Seblani, 34 yaşındaki iş insanı Ahmed Subeih ile açıklamalarda bulundu. Seblani, “İki haftadır düğünüm için hazırlık yapıyordum ve evlenen herkes gibi çok mutlu ve heyecanlıydım. Ebeveynlerim beni gelin olarak göreceği için çok mutluydum, bir prenses gibi olacaktım. Fakat o sırada patlama oldu. Bunu anlatacak kelime yok. Şok oldum. Neler olduğunu idrak etmeye çalıştım, ölecek miydim? Nasıl ölecektim” dedi.

Eşinin, fotoğrafçısının ve kendisinin sağlık durumunun iyi olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Seblani, “Bu durum bile bana kutlama yapmak için fırsat tanıyor. Gülümsüyorum ama sadece bu kadar. Yoksa çok kederliyim, çok üzgünüm” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
HERKESİN EVİNDE KOVİD-19 AŞISI VARDIR. HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.