91 yaşında ki Türk ko-ronavirüsünü 10 günde yendi! İşte sırrı

İngiltere’de yaşayan 91 yaşındaki Türk

91 yaşında ki Türk ko-ronavirüsünü 10 günde yendi! İşte sırrı
91 yaşında ki Türk ko-ronavirüsünü 10 günde yendi! İşte sırrı Handan Taşgın

İngiltere’de yaşayan 91 yaşındaki İbrahim Özalp adlı Türk vatandaşı, Koronavirüs teşhisi sonrası hastanede tedavi görerek iyileşme sürecini yakaladı ve evine taburcu edildi. Doktorlar nasıl yendiğini açıkladı. Ve çok dikkat çeken bir ayrıntı var.. 
İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan İbrahim Özalp’ın testi 10 gün önce pozitif çıkmış ve hemen gözlem altına alınarak tedavisine başlanmıştı. İlk tedavisine Homerton Bölge Hastanesi’nde başlanan İbrahim Özalp burada iyileşme sürecini yakalayınca taburcu edildi. 91 yaşındaki bir vakanın bu süreci bu kadar nasıl erken atlattığı yetkililere sorulunca İbrahim Özalp:’ın yaşının ötesinde bir güçlü bir bağışıklık sitemi olduğunu dile getirdiler. Son verilere göre İngiltere’de Koronavirüs teşhis sayısı 6,650, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 335 oldu. İngiltere’nin yoğun bakım ünite sayısı Avrupa ülkelerinin ortalamasının oldukça altında.

 

İngiltere 91 yaşında ki Türk ko-ronavirüsünü 10 günde yendi İngiltere’de yaşayan 91 yaşındaki Türk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
 İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "18 Yaş Altı ve 65 Yaş Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelge gönderdi.