5 Yaşındaki Çocuk Donmuş Halde Bulundu

5 Yaşındaki Çocuk Donmuş Halde Bulundu
5 Yaşındaki Çocuk Donmuş Halde Bulundu Handan Taşgın

İDLİB’DE KİMSESİZ KALAN 5 YAŞINDA BİR ÇOCUK DONMUŞ HALDE BULUNDU
Rusya ve Nusayri rejimin, Türk istihbaratı destekli HTŞ milislerinin kontrolünde bulunan İdlib ve çevresine yönelik saldırılarının acı yüzü ortaya çıkıyor.

Yerel kaynakların aktardığına göre, Hama’nın kuzeyinde Rusya ve Nusayri rejimin hava saldırılarında anne babasını kaybeden daha sonra kendisinden haber alınamayan ve 5 yaşında olduğu tahmin edilen Erva isimli kız çocuğunun cansız bedeni, 25 gün sonra bir zeytin ağacının altında donmuş halde bulundu.

 

Ehlisünnetin kanının bir değerinin olmadığı dünyada bu gibi olaylar artık Müslümanlara alıştırılmış durumda. Doğu Türkistan, Myanmar Yemen ve daha nice topraklarda Müslümanlar kâfirlerin ve onların uşaklarının saldırıları ile öldürülüyor, katlediliyor ve sürgün ediliyor.

Ümmetin içine düştüğü bu zor durumun büyük sebebi Allah’ın emri olan cihadı terk etmeleri ve haçlıların zulmüne boyun eğmeleridir. Durum bu kadar acı bir şekilde ortada iken cihad etmeyen ve oturan taifelerin halen “Davet” adı altında kendilerini kandırması da bir o kadar acı ve bir o kadar da adaletsiz bir durumdur.

Yüce Allah’tan Müslümanları tek bir sancak altında birleştirmesini ve küfrün ordularını perişan etmesini diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR