Almanya 16500 Lira Maaşla İşçi Alımı Yapıyor: İşte Başvuru Şartları

Almanya yüksek maaşla işçi alımı yapmaya hazırlanıyor. İşte başvuru şartları

Almanya 16500 Lira Maaşla İşçi Alımı Yapıyor: İşte Başvuru Şartları
Almanya 16500 Lira Maaşla İşçi Alımı Yapıyor: İşte Başvuru Şartları Handan Taşgın

Almanya işçi alımında başvuru şartları nelerdir? Kimler hangi şartlarda başvuru yapabilir? İşte Detaylar

Almanya yabancı işçi alımına vize verdi. Buna göre vasıflı ya da vasıfsız kadrolarda işçi alımları için OBM firması çok sayıda personel alımları yapacağını belirterek, adaylar için Almanya’da çalışmaları için 2 yıl sözleşme yapılacağını ifade etti.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

obm-turkiye.com adresi üzerinden online başvuru alınacak. Ardından başvurusu kabul edilen adaylar için OBM Offislerinde yüz yüze görüşmeye davet edilecekler. Başvuru yapacak olan adayların dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de bu alımlarda ve başvuru sürecinde herhangi bir danışmanlık ücreti ödememeleridir. Adaylar başvuru evraklarını ofise gönderemeyecekler kişiler için kargo ücretleri haricinde herhangi bir işlem ya da danışmanlık adı altında bir ödeme yapmamaları gereklidir. Başvuru yapacak adaylar için diplomanın yanı sıra iş tecrübesine de sahip olmaları aranacaktır. Başvuru formunda 4 aşama yer alıyor. Birinci aşamada Kimlik bilgilerinden oluşuyor.


 
YABANCI DİL ŞARTI;
Yabancı dil bilmeyenler için a1, a2 ve b1 seviyelerinde Almanca şartı aranacaktır. Dil eğitimleri ile adaylar yabancı dillerini geliştirmeleri ve daha sonra Almanya’ya gitmelerinde fayda olacaktır. OBM şuana kadar 2 bin kişi ile iş görüşmesi yaptı. 65.236.519 kişi bu alımlara başvuru yaptığını açıkladı.

MAAŞ HAKLARI;

Günlük çalışma süresi 8 saatten ve sözleşme süresi ise 2 olarak hazırlanıyor. Maaş haklarında 2500 Euro olarak açıklandı. Buna göre kur farkı ile Brüt 16500 TL maaş ödeneceği ifade edildi.

İşin Olsa

Almanya 16500 Lira Maaşla İşçi Alımı Yapıyor Almanya 16500 Lira Maaşla İşçi Alımı Almanya Almanya yüksek maaşla işçi alımı yapmaya hazırlanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
muhiyettin akdemir     2020-01-11 Bende gelmek isterim
muhiyettin akdemir     2020-01-11
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
OKULLARDA SON DURUM. EĞİTİM ÖĞRETİM BÖYLE BAŞLAYACAK.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.