Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru

Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru
Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru Handan Taşgın

Sina dağındaki on emir ve ayakkabı çıkartmak

. Bir tAnrının bir başka Tanrı ile işaretlenmiş toprağa gelmesinin imkanı yoktur . Sina dağında mö 2600 den kalma Hathor tapınağj vardır . Yazılarımı okuyanlar ne dediğimi bilir . Dağda fayans üretimi yapılır Ve bakır çıkarılır . Kırmızı Ve mavi nin hanımı dır . Hem eş hem anne dir . Kutsal fahişe dir . Kırmızı magdalena mavi Meryem olarak evrilmiştir . Her neyse Tanrı başka bir Tanrı inancı ile kirli yere Ayak basmaz inmez . Zaten indiği de Yok . Fırınlar Ateşler yanan çalı Ve buhar maden ve fayans içindir . Ancak konsept olarak zaten kirli yerde Tanrı olmaz . Bir sürü ayette bu belirtilir . Başka Tanrı’ya adanan yer ve hayvan lanetlidir mekruhdur. Yok edilmeli öldürülmelidir . Prygamber samuel kral saul ve hazor kenti hikayesinde olduğu üzere ! Musa denen şahıs prens tothmeses dir Akhenaton un ağabeyi ptah prygamberi . Her ne ise özel ismi olarak maneton oserkef adını verlr . Aşar ın gücü . Aşar oziris dir Hathor ise eşheru olsrak aşera . Musa dağdan fayans yada bakır levhalara yazılı aşera Emirler’ini almıştır . Hathor heru yanı horus un annesi olarak kral yaratandır . Aşera on demektlr. Krallığın vericisi . Tanrı’nın dişil yönü . Aşiret yaratmıştır . Yahudiler aşiret diğerleri ise ümmet ümmidir X aşiret olmayan aşera kanunları olmayan . Anadan doğduğu gibi . Kanunsuz emirsiz kitapsız . Ümmi bu yüzden aşera dan olmayan demektlr . Okuma yazma bilmeyen değil . Her neyse Hathor tapınağında ayakkabı ile giremezsin . Çıkartırsın yalın ayak olacaksın . Hem Hayatın hanımı hem ölümün hanımının karşısındasın! Mavi ve kırmızı su Ve ateş . Buhar . Tanrı Sina ya indi her yer sarsıldı Ve duman kapladı her yeri . not : dağda Demir üretildiği yönünde ciddi işaretler vardır . Bu Da İbranilerin dağdan Ne aldığını Musa nın ne getirdiğini hatta herkesi Yok eden ahit sandığının içindeki silahın / bilginin ne olduğunu gösterebilir . On emir in haricinde demircilik hatta Çelik bilgisi . Ateşte dövülen Demir’e su verme . Ateş ve su kültü. Zira heru nun ( horus) Mısır ı mwsewn ile işgal ettiği yönünde ciddi iddialar vardır , bkz flinders petrie ve takipçileri : üstün ırk işgal teorisi!! .

Hathor Aşera

Hathor un kocası heru dur yani hor . Oğludur ayni zamanda . Ana oğul ensesti . Anatanrıça ve göğün boğası oğul . Maduk un “Marru utu” güneşin boğası olması gibi . Ashera hetheru ile aynu tanrıça . Aşerra nın kocası El sonradan eklenen bir başka olay . Kabaca heru ya el diyor Ortadoğu . 18. Sülale için ve Musa tAnrısı yah için el eski bir isimdir . Eloist ve yahvist iki ayrı Tanrı Ve Metin vsrdır . Heru kheru kher hor horus dur . İsharra temel olsrak akreplerin anası dır . Horus u akrepler korur . Akrep akraba kherup kerubi melekleri hep ayni Köktür : Kheru . hatta kurban , evet ; birbirine bağlı olarak günah kefareti için ötekinin yerine öldürülen Tanrı’ya sunulan ! Hathor isharra ilişkşsi khetkheru üzerinden akreplerin Anasıns bağlıdır çünkü khet hey hat ev demektlr . Kök htt dir. Aynj şekilde bht de evdir beht beyt. Rahim ve ev . Bu yüzden hem anne hem eş tir . İsa nın annesinin de karısının da Meryem olması gibi hem anne hem fahişe . Hem kırmızı hem mavi hem ateş hem su . Ht khrt Hitit ile de alakalıdır . Çğnkü heru Demir ile Mısır ı fethetti . Mwsenu kelimesinin aslı demirci dir : petrie bu konuda israr eder . Demir İ bilen bir gurup Kheru gurubu . 7 ler olarak bilinir yada shemsu hor . Horus un takipçileri Işıldayanlar . Zırhları işıldar . Güneş’in doğduğu yönden gelirler . Doğudan. Ve Kılıçları ışıldar . Kerubi ler cenneti korur alevli kılıç ile . Akrep adamlar güneş şhammaş ın çift tepeli kutsal dağını meşşu korur kılıç ile . Hem Tanrı’ların cennet bahçesi bu dağdadır . Gılgamış destanında geçer . Htt hadad dır adad olarak da yazılan tanrıçadır . Hattı Ve Hattuşaş a ismini verlr . Adad athirat olsrak da yazılır . Athirat qudsu ve allatu ile üçlü birlik yapar Kudsu kutsal ruh tur . Athirat yaşam allatu ölüm . Hangıl allah değil ; tek tanrıça üçlü tanrıça genç kız kadın eş anne Bilge kocakarı . Rahibe kraliçe tanrıça savaşçı fahişe anne . Daha fazla yazamam . Deniz Altan a sözüm var. Ama kuruş Kureyş kheru ile alakalıdır . Kheru Doğudan göç edenlerdir ayrılan Ve Mısır’a gelip işgal eden . Musa nın kim oldupu belli prens tothmeses. akhenston un veliaht prens ağabeyi . Ortadan Yok olan . Ptah peygamberi , . Memphis in yöneticisi. Maneton Özek ismini Oserkef olsrak veriyor . ruhu güçlü olan ; yani oziris in gücü yada “aşar” toprak ın gücü . Çünkü ölüp dirilmeden önce bitki tabiat tAnrısı idi ayni tammuz dumuzxid gibi . “ oğul” gibi . Dumuzzid oğul demektlr . Oziris ve Hathor Aşar ile aşerat . İşhara / Hathor. Hor un annesi en eski efsanelerde isis değildlr ; hathor dur Yani aşerat .
El kheru dur Musa aserkef aşardır , Öşür dür toprak dır. Oğul kheru dur güneş tir hathor anne dir ana tanrıça ve gök , oğul olarak güneş baba olarak öküz . ancak sonradan yer değiştirmişlerdir . İsa öğretisi de Budur
Ayrıca Bu kitap da ilginizi çekebilir . Temel için .

Aşera ve kocası Aşera sara Duşsra işhsrra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
 İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "18 Yaş Altı ve 65 Yaş Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelge gönderdi.