Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru

Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru
Aşera ve kocası . Aşera sara Duşsra : işhsrra iştar ester sitare aşerat astoreh etheru hetheru Handan Taşgın

Sina dağındaki on emir ve ayakkabı çıkartmak

. Bir tAnrının bir başka Tanrı ile işaretlenmiş toprağa gelmesinin imkanı yoktur . Sina dağında mö 2600 den kalma Hathor tapınağj vardır . Yazılarımı okuyanlar ne dediğimi bilir . Dağda fayans üretimi yapılır Ve bakır çıkarılır . Kırmızı Ve mavi nin hanımı dır . Hem eş hem anne dir . Kutsal fahişe dir . Kırmızı magdalena mavi Meryem olarak evrilmiştir . Her neyse Tanrı başka bir Tanrı inancı ile kirli yere Ayak basmaz inmez . Zaten indiği de Yok . Fırınlar Ateşler yanan çalı Ve buhar maden ve fayans içindir . Ancak konsept olarak zaten kirli yerde Tanrı olmaz . Bir sürü ayette bu belirtilir . Başka Tanrı’ya adanan yer ve hayvan lanetlidir mekruhdur. Yok edilmeli öldürülmelidir . Prygamber samuel kral saul ve hazor kenti hikayesinde olduğu üzere ! Musa denen şahıs prens tothmeses dir Akhenaton un ağabeyi ptah prygamberi . Her ne ise özel ismi olarak maneton oserkef adını verlr . Aşar ın gücü . Aşar oziris dir Hathor ise eşheru olsrak aşera . Musa dağdan fayans yada bakır levhalara yazılı aşera Emirler’ini almıştır . Hathor heru yanı horus un annesi olarak kral yaratandır . Aşera on demektlr. Krallığın vericisi . Tanrı’nın dişil yönü . Aşiret yaratmıştır . Yahudiler aşiret diğerleri ise ümmet ümmidir X aşiret olmayan aşera kanunları olmayan . Anadan doğduğu gibi . Kanunsuz emirsiz kitapsız . Ümmi bu yüzden aşera dan olmayan demektlr . Okuma yazma bilmeyen değil . Her neyse Hathor tapınağında ayakkabı ile giremezsin . Çıkartırsın yalın ayak olacaksın . Hem Hayatın hanımı hem ölümün hanımının karşısındasın! Mavi ve kırmızı su Ve ateş . Buhar . Tanrı Sina ya indi her yer sarsıldı Ve duman kapladı her yeri . not : dağda Demir üretildiği yönünde ciddi işaretler vardır . Bu Da İbranilerin dağdan Ne aldığını Musa nın ne getirdiğini hatta herkesi Yok eden ahit sandığının içindeki silahın / bilginin ne olduğunu gösterebilir . On emir in haricinde demircilik hatta Çelik bilgisi . Ateşte dövülen Demir’e su verme . Ateş ve su kültü. Zira heru nun ( horus) Mısır ı mwsewn ile işgal ettiği yönünde ciddi iddialar vardır , bkz flinders petrie ve takipçileri : üstün ırk işgal teorisi!! .

Hathor Aşera

Hathor un kocası heru dur yani hor . Oğludur ayni zamanda . Ana oğul ensesti . Anatanrıça ve göğün boğası oğul . Maduk un “Marru utu” güneşin boğası olması gibi . Ashera hetheru ile aynu tanrıça . Aşerra nın kocası El sonradan eklenen bir başka olay . Kabaca heru ya el diyor Ortadoğu . 18. Sülale için ve Musa tAnrısı yah için el eski bir isimdir . Eloist ve yahvist iki ayrı Tanrı Ve Metin vsrdır . Heru kheru kher hor horus dur . İsharra temel olsrak akreplerin anası dır . Horus u akrepler korur . Akrep akraba kherup kerubi melekleri hep ayni Köktür : Kheru . hatta kurban , evet ; birbirine bağlı olarak günah kefareti için ötekinin yerine öldürülen Tanrı’ya sunulan ! Hathor isharra ilişkşsi khetkheru üzerinden akreplerin Anasıns bağlıdır çünkü khet hey hat ev demektlr . Kök htt dir. Aynj şekilde bht de evdir beht beyt. Rahim ve ev . Bu yüzden hem anne hem eş tir . İsa nın annesinin de karısının da Meryem olması gibi hem anne hem fahişe . Hem kırmızı hem mavi hem ateş hem su . Ht khrt Hitit ile de alakalıdır . Çğnkü heru Demir ile Mısır ı fethetti . Mwsenu kelimesinin aslı demirci dir : petrie bu konuda israr eder . Demir İ bilen bir gurup Kheru gurubu . 7 ler olarak bilinir yada shemsu hor . Horus un takipçileri Işıldayanlar . Zırhları işıldar . Güneş’in doğduğu yönden gelirler . Doğudan. Ve Kılıçları ışıldar . Kerubi ler cenneti korur alevli kılıç ile . Akrep adamlar güneş şhammaş ın çift tepeli kutsal dağını meşşu korur kılıç ile . Hem Tanrı’ların cennet bahçesi bu dağdadır . Gılgamış destanında geçer . Htt hadad dır adad olarak da yazılan tanrıçadır . Hattı Ve Hattuşaş a ismini verlr . Adad athirat olsrak da yazılır . Athirat qudsu ve allatu ile üçlü birlik yapar Kudsu kutsal ruh tur . Athirat yaşam allatu ölüm . Hangıl allah değil ; tek tanrıça üçlü tanrıça genç kız kadın eş anne Bilge kocakarı . Rahibe kraliçe tanrıça savaşçı fahişe anne . Daha fazla yazamam . Deniz Altan a sözüm var. Ama kuruş Kureyş kheru ile alakalıdır . Kheru Doğudan göç edenlerdir ayrılan Ve Mısır’a gelip işgal eden . Musa nın kim oldupu belli prens tothmeses. akhenston un veliaht prens ağabeyi . Ortadan Yok olan . Ptah peygamberi , . Memphis in yöneticisi. Maneton Özek ismini Oserkef olsrak veriyor . ruhu güçlü olan ; yani oziris in gücü yada “aşar” toprak ın gücü . Çünkü ölüp dirilmeden önce bitki tabiat tAnrısı idi ayni tammuz dumuzxid gibi . “ oğul” gibi . Dumuzzid oğul demektlr . Oziris ve Hathor Aşar ile aşerat . İşhara / Hathor. Hor un annesi en eski efsanelerde isis değildlr ; hathor dur Yani aşerat .
El kheru dur Musa aserkef aşardır , Öşür dür toprak dır. Oğul kheru dur güneş tir hathor anne dir ana tanrıça ve gök , oğul olarak güneş baba olarak öküz . ancak sonradan yer değiştirmişlerdir . İsa öğretisi de Budur
Ayrıca Bu kitap da ilginizi çekebilir . Temel için .

Aşera ve kocası Aşera sara Duşsra işhsrra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNSANLIK DIŞI KEKEMELİK DENEYİ!
İNSANLIK DIŞI KEKEMELİK DENEYİ!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararlarını onayladı: 14 general ve amiral bir üst rütbeye yükseltildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararlarını onayladı: 14 general ve amiral bir üst rütbeye yükseltildi