DİKKATLİ OKUNMASI GEREKEN BİR YAZI

DİKKATLİ OKUNMASI GEREKEN BİR YAZI
DİKKATLİ OKUNMASI GEREKEN BİR YAZI Handan Taşgın

Gelecekteki sonsuz olasılıklardan birisiyle, sizin şu anda yaydığınız enerji frekansı bir araya geldiğinde eğer aynı titreşime sahiplerse o olasılık gerçekleşir.

Bu şu demektir; kuantum olarak sonsuz sayıda olasılığın her an var olduğunu biliyoruz.
Eğer sağlıklı, başarılı, zengin ve mutlu olmak istiyorsanız bu olasılık her an'da mevcut ancak yaşadığınız anda bunun böyle olmadığına yani bu durumda olmadığınıza inanıyorsanız bilinç durumunuz bu olasılığı gözlemlemiyor ve dalga durumunda kalmasını sağlıyor demektir.
Yani diğer bir deneyimle şu anda sağlıklı, başarılı, zengin ve mutlu olma olasılığınız gerçekliğinizde yaşanmıyor.
Ancak siz bu istediğinizle çalıştıkça, inançlarınızı ve enerjinizi bu doğrultuda değiştirdikçe yeni bir enerji frekansı yaymaya başlıyorsunuz ve bu frekans tüm zamanlara doğru yayılıyor.
Gelecekten sizin zamanınıza doğru gelen, sizin sağlıklı, başarılı, zengin ve mutlu olduğunuz olasılığın frekansı ile sizin an'daki frekansınız karşılaşınca bu olasılık artık parçacık durumuna dönüşüyor ve biz buna istediğinizi hayatınıza çektiniz diyoruz.
Oysa gerçekte olan şey an'daki enerjinizi değiştirerek gelecekteki sonsuz olasılıklardan birisi ile rezone olmanız ve bu olasılığı gerçekliğe dönüştürmenizdir.
O halde bugünden itibaren geleceğe o olasılığın titreşimlerini göndermeye başlayın.
Enerjilerle çalışarak enerjinizi değiştirin, olumlamalarla ve niyetlerle bilinç durumunuzu değiştirin ki bu harika değişimleri hayatınızda deneyimlemeniz mümkün olsun.
Berna Özcan Demir

DİKKATLİ OKUNMASI GEREKEN BİR YAZI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR