Yatağını Islattığı İçin 2 Yaşındaki Oğlunu Öldürdü

30 Yaşındaki kadın 2 yaşındaki oğlunu yatağını ıslattığı işkence yaparak öldürdü

Yatağını Islattığı İçin 2 Yaşındaki Oğlunu Öldürdü
Yatağını Islattığı İçin 2 Yaşındaki Oğlunu Öldürdü Handan Taşgın

Canavar kadın sırf oğlu yatağını ıslattı diye işkence ederek öldürdü ve 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Katrina Shangreaux, 2 yaşındaki oğlu Kylen’i yatağını ıslattığı için öldürdü.
Rapid City Journal’dan aktarılanlara göre Shangreaux mahkemede yatağını ıslattığı için oğluna işkence ettiğini ve öldürdüğünü itiraf etmiş.


Otopsi yapan Dr. Donald Habbe, çocuğun asıl ölüm nedenini işkence kaynaklı olarak vücudunda pıhtılar oluşması ve organlarının iflas etmesi olarak açıkladı.

Shangreaux ve annesi Sonya Dubray, çocuk hayatını kaybettikten 3 saat sonra ambulans çağırmış.

İstenmeyen çocuk
Çocuğun manevi halası Gloria, bebek dünyaya gelmeden önce de istenmediğini itiraf etti. Doğduğundan beri annesi yerine çocukla Gloria ve eşi ilgilenmiş.

Çeşitli nedenlerden dolayı çocuğun velayeti Katrina Shangreaux’un elinden alınmış. Uzun süren mücadelesinin ardından çocuğun velayetini geri almayı başarmış. Bundan iki ay sonra da oğlunu öldürmüş.


Cani annenin halası Angie Shangreaux, Native Sun News’e “Katrina çocuğuyla hiç ilgilenmezdi. Ne yemek yapardı, ne yıkardı, ne oynardı ne de altını değiştirirdi” dedi.

Hakim cani kadını 40 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Huzur içinde uyu minik Kylen.

Sizce 40 yıl az mı olmuş? Daha mı fazla ceza almalıydı? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gökçe     2019-10-07 Bu canavarın bütün organlarını bağış bekleyen insanlara verin en azından onlarca hayat kurtulur bunun gibi pislikte dünyadan gitmiş olur
Gökçe     2019-10-07 Bu canavarın bütün organlarını bağış bekleyen insanlara verin en azından onlarca hayat kurtulur bunun gibi pislikte dünyadan gitmiş olur
Fadime     2019-10-07 Etlerini lime lime edecen öylesini 13 yıldır çocuk bakıcılığı yapıyorum insan nasıl kıyar onlara masum bebek daha sert bile konuşmam başkasının çocuğu halde bakmaya başladığımdan itibaren kendi çocuğum gibi bakmışımdır şu an kız çocuğuna bakıyorum o yaşlarda insan deyil o bir canı hergün bir parça etini kesecek inkence nasıl olur tattırmak lazım daha bebek o ya asıl kıydinnasıl kıydın yavrucaga
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
 İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "18 Yaş Altı ve 65 Yaş Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelge gönderdi.