Evinde 50 Yerinden Bıçaklanmış Olarak bulunan Kadının Katili Oğlu Çıktı: Bakın Kendini Nasıl Savundu

Evinde 50 Yerinden Bıçaklanmış Olarak bulunan Kadının Katili Oğlu Çıktı: Bakın Kendini Nasıl Savundu
Evinde 50 Yerinden Bıçaklanmış Olarak bulunan Kadının Katili Oğlu Çıktı: Bakın Kendini Nasıl Savundu Handan Taşgın

Bursa'nın Gemlik ilçesinde evinde 50 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş bulunan Tülin Beygirci'nin oğlu, katil zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Annesini öldürdüğünü itiraf eden gencin, cinayetin namus yüzünden başka birisi tarafından işlendiği izlenimi vermek için evdeki aynaya kanla "Mahallenin de onuru var" yazdığı ortaya çıktı.

Gemlik Emniyet Müdürlüğü ile Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, 15 yıl önce eşinden boşanan maktul Tülin Beygirci'nin evinin çevresindeki güvenlik kameralarının görüntülerini inceledi.


Son birkaç günde eve giren kişilerin ifadelerine başvuran polis, kamera kayıtlarında görülen kadının 24 yaşındaki oğlu Berke K'nin, Denizli'de üniversite öğrencisi olduğunu tespit etti.
Berke K'ye telefonla ulaşan polisler, annesinin vefat ettiğini, cenazesini Adli Tıp Kurumu'ndan teslim alması için Bursa'ya gelmesi gerektiğini söyledi.

Berke'nin konuşmalarından şüphelenen polis, kaçma ihtimaline karşı Denizli'den bineceği otobüsü de takibe aldı.

Ekipler, zanlıyı Bursa'da otogarda polis aracına bindirip Gemlik Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi.

OKULU UZAYINCA 'YÜKSEK LİSANS' YALANI UYDURMUŞ


Eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un son görüntüleri ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum
Gözaltına alınan Berke K'nin, polise verdiği ifadede annesini öldürdüğünü itiraf ettiği, yaz tatili boyunca Gemlik'te aynı evde kaldıklarını ve aralarında zaman zaman tartışma çıktığını anlattığı belirtildi.
Bazı derslerden kaldığı için okulu uzayan şüphelinin, bunu gizlemek için annesine 'yüksek lisans yapacağım' yalanını söylediği öğrenildi.

Bu yalana inanan kadının Denizli'ye oğlunun yanına taşınmayı planladığı, Berke K'nin de yalanı ortaya çıkacağı için kendini baskı altında hissettiğini dile getirdiği ifade edildi.

CİNAYETİN NAMUS YÜZÜNDEN İŞLENDİĞİ İZLENİMİ VERMEK İSTEMİŞ

'Namus için pişman mı olunur' demişti: Eşini 46 yerinden bıçaklayıp can çekişmesini izlemiş
Katil zanlısının, cinayetin namus yüzünden başka birisi tarafından işlendiği izlenimi vermek için evdeki bir aynaya kanla "Mahallenin de onuru var" yazdığı da ortaya çıktı.
Gemlik ilçesi sahilindeki Kumla mahallesinde bulunan evinde yalnız yaşayan Tülin Beygirci, çalıştığı fabrikadaki işine gitmeyince mesai arkadaşları durumdan şüphelenmişti. 

İhbar üzerine dün bu eve giden polisler, kapıyı kırıp içeri girdiklerinde Beygirci'nin vücuduna aldığı 50'den fazla bıçak darbesiyle öldürüldüğünü tespit etmişti. Kadının cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderilmişti.

 

DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
Eduard Einstein, dünyanın en zeki insanlarından biri olan Albert Einstein'in oğlu.
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR
BU RESMİ MERAK ETMİŞSİNİZDİR