İNSANLIK TARİHİNİN EN BÜYÜK SOYKIRIMI ve BÜTÜN HASTALIKLARIN ANASI (GERÇEK SEBEBİ) !

Hücreleri ayakta tutan, çalıştıran moleküller ENZİMLER'dir !

İNSANLIK TARİHİNİN EN BÜYÜK SOYKIRIMI ve BÜTÜN HASTALIKLARIN ANASI (GERÇEK SEBEBİ) !
İNSANLIK TARİHİNİN EN BÜYÜK SOYKIRIMI ve BÜTÜN HASTALIKLARIN ANASI (GERÇEK SEBEBİ) ! Handan Taşgın

Dünya'yı yöneten şeytanlar insanlığın kökünü kazımak ve ardından da YENİ bir DÜZENE geçiş yapmak istiyor ! Buna 1000 YILLIK YENİ DÜNYA DÜZENİ, ALTIN ÇAĞ da deniliyor!

Bunun için dünya nüfusunu 500 milyona düşürmek zorundalar ! Bu sayıya ulaşabilmek için insanlığa karşı bir soykırım uyguluyorlar !

Yavaş yavaş, bize farkettirmeden, suyumuzu ısıtıyor, bizleri haşlıyorlar ! Bu bilgilerden habersiz ve gafil olanlar elenip yok olacaktır !

İnsanlığın kökünü kazımak için kullandıkları iki ültimatif silah, kimyasal silah, biyolojik silah vardır :

1- Glifosat
2- Titanyum Dioksit (TiO2)

Gündelik tükettiğimiz gıdaların %99'u bu iki maddeyi/ zehiri/ silahı içeriyor !

Bu iki maddeyle (zehirle) bizleri yok ediyorlar ! Bu iki silah aynı zamanda yüzlerce, belki binlerce hastalığın gerçek sebebini oluşturuyor !

Binlerce hastalığın gerçek sebebi bu iki maddedir/ silahtır !

Bu iki madde/ silah nasıl işliyor !

Fazla detaya girmeden, herkesin anlayacağı bir şekilde izah etmeye çalışacağım:

Püf noktası HÜCRE ve ENZİM'dir !

-İnsanlar trilyonlarca hücreden meydana gelir ! Bütün organlar hücrelerden oluşur ! Her organın kendi yapısına has farklı bir hücresi vardır !

Misal:

- Beyin hücresi (nöron),
- Pankreas hücresi (İnsülin üretir),
- Kan hücresi (Oksijen taşır),
- Akciğer/ Karaciğer hücresi,
- Kas hücreleri,
- Kemik hücreleri

vs. vs.

Hücreleri ayakta tutan, çalıştıran moleküller ENZİMLER'dir !

Hücrelerin çalışması, fonksiyonunu icra etmesi, MİNERALLERE bağlıdır ! ENZİM'lerin çalışması, fonksiyonunu icra etmesi de METALLERE bağlıdır !

Eğer insanların BEYİN ve BİYOLOJİ'lerini çökermek istiyorsan MİNERAL ve METAL sistemini devre dışı bırakman gerekir !!!

Yani hücre ve enzimleri MİNERALSİZ, METALSİZ bırakman gerekir !

İşte GLİFOSAT ve TİTANYUM DİOKSİT tamda bu işe yarıyor !

Bizleri DEMİNERALİZE-DEMETALİZE ediyor !!!

Minerallerimiz ve Metallerimiz çalıyor/ gideriyor/ yok ediyor/ etkisiz hale getiriyor !

Sonuç ve netice olarak binlerce farklı hastalık zuhur ediyor ! Her türlü hastalık patlak veriyor ! Metabolizma çöküyor ! BEYİN ve BİYOLOJİ elden gidiyor !

Glifosat bir SÜNGER gibi bütün MİNERALLERİ ve METALLERİ emiyor/ bağlıyor/ absorbe ediyor ! (Resimlere bak!)

Titanyum Dioksit (TiO2) ise Mineral ve Metallerle kimyevi bir reaksiyona girip KRİSTALLER oluşturuyor ! PEROVSKİT, İLMENİT gibi kristaller oluşturuyor ! Yani kireçlenmeye, taşlaşmaya yol açıyor ! (Resimlere bak!)

Her ikiside MİNERAL-METAL düşmanı !!!

-Bu ikisi mesela BEYİNSEL hastalıklara yol açıyor : MS, Alzheimer, bunaklık, akılsızlık, beyinsizlik, geri zekalılık, İQ düşüklüğü gibi vs. ! Çünkü SİNAPS'lar için gerekli olan KALSİYUM İyonlarını yok ediyorlar !

- Bu ikisi DİYABET ve ŞEKER hastalıklarına yol açıyor ! Pankreas hücrelerinin İNSÜLİN üretmesini engelliyorlar ! Çünkü Kalsiyum İyonlarını yok ediyorlar !

- Kansızlık ve ANEMİ'ye yol açıyorlar ! Çünkü kandaki DEMİRİ (Fe2+) yok ediyorlar !

- AKCİĞER, bronşit, astım, nefes darlığı gibi hastalıklara yol açıyorlar ! Çünkü kandaki DEMİR (Fe2+) atomu/ iyonu/ metalini yok ediyorlar ! Netice olarak kanımız OKSİJEN taşıyamaz hale geliyor ! Hücrelerde biriken Karbondioksit (CO2) gazı dışarı atılamıyor !

Oksijensiz kalan BEYİN beyinsizleşiyor ! Beden ve bünyemiz bitap/ yorgun/ halsiz düşüyor ! Enerjisiz kalıyoruz ! Pasifleşiyor ve hantallaşıyoruz !

Bir liste hazırlayıp yüzlerce madde saymak mümkündür ! Say say bitmez ! Kısaca, bu iki zehir/ madde/ silah binlerce hastalığa yol açıyor !

Binlerce hastalığın GERÇEL SEBEBİ Glifosat ve Titanyum Dİoksittir !

Bu bilgileri sizlere kimse anlatmaz ! Ya kimse bilmediğinden veya bilenler art niyetli olduğundan !

Eğer kendiniz hasta iseniz veya ailenizden biri, yakınlarınız veya çevreden birileri, bu bilgileri Allah rızası için onlara ulaştırın !

Garanti ediyorum (şaka yapmıyorum, atmıyorum, tutmuyorum) : Glifosat ve Titanyum Dioksitten (TiO2) vazgeçen hastaların %95'i tekrar sağlığına kavuşacaktır !!!

Glifosat ve Titanyum Dioksitten vazgeçmek için doğal ve işlenmemiş gıdalar tüketmek zorundasınız ! Fabrikalarda üretilen, türlü işlenmlere tabi tutulan bürün ürünler zehire dünüşür !

En çok Glifosat ve Titanyum dioksit içeren ürünler BEYAZ UN (mamülleri/ ekmek) ve ŞEKER'dir !

Eğer soykırıma uğramak istemiyor, kendinizin ve ailenizin sağlığını korumak istiyorsanız bu iki maddeyi çok iyi araştırın ! Hangi ürünlerde, nerde bulunuyorlar bir listesini çıkarın ! Ve şiddetle bu iki silahtan/ zehirden kaçının !

Yoksa sizde cahiller ve gafiller gibi erken elenip yok olmaya mahkum olursunuz !!!

NOT-1:

Glifosat bedenimizdeki Mineralleri ve Metalleri bir sünger gibi emer/ bağlar dedik ! Mineralleri etkisiz bırakma işi tarlalarda başlıyor ! Ekinlere püskürtülen Glifosat bitkilerdeki Mineral ve Metallerin %80-90'ını bağlar ve etkisiz hale getirir ! Yediğimiz ürünler veya tarla/ bahçe ürünleri artık bizi doyıracak oranda/ yeterli oranda Mineral-Metal içermez !

NOT-2:

'' Sorun Mineralsizlik ve Metalsizlik ise, giderim bir eczaneye, alırım bir Mineral hapı, mesele hallolur !! diyenler olacaktır !? Bu gibi insanları hayal kırıklığına uğratmalıyım ! Çünkü bizlere soykırım uygulayan şeytanlar hangi yoldan gideceğimiz çok iyi biliyorlar ! Bu yüzden gidebileceğimiz bütün çözüm kapı ve gediklerini öncesinden tıkıyorlar !

Bütün mineral, vitamin ve metal hapları yine TİTANYUM DİOKSİT (TiO2) içeriyor veya başka katkı maddeleri yüzünden zerre kadar fayda sağlamıyor !!!
Ali Özhan Altıparmak

Hücreleri ayakta tutan çalıştıran moleküller ENZİM soykırım BÜTÜN HASTALIKLARIN ANASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ'da Deprem Esnasında Binanın Yıkılış Anı Kameralarda: İşte O Korkunç Anlar
Elazığ'da Deprem Esnasında Binanın Yıkılış Anı Kameralarda: İşte O Korkunç Anlar
Bilim, Kızılderililer Türktür dedi.
Bilim, Kızılderililer Türktür dedi.