Bu Pozu Verdi Sosyal Medya Yıkıldı

Bu Pozu Verdi Sosyal Medya Yıkıldı
Bu Pozu Verdi Sosyal Medya Yıkıldı Handan Taşgın

 

Bugün sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri de ABD'nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellowdu.

Bu pozu verdi... Sosyal medya gülmekten öldü!

Genç kadın büyükannesinin aracının sigortasına kendisini de ekletmeye çalışıyordu. Sigortacı ise ondan aracın önden ve iki yandan fotoğraflarını göndermesini istedi. Bunu yanlış anlayan 25 yaşındaki öğretmen aracın değil kendisinin 3 farklı cepheden çekilmiş fotoğrafını sigortacıyla paylaştı. Bu komik olayı sosyal medyada itiraf eden Stringfellow sigortacının kendisine verdiği "Aynın bu çektiğiniz gibi fotoğraflara ihtiyacım var, ama aracınızın olması gerekiyor" diyen bir mail alınca yaptığı komik hatayı anladı. 

Çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Stringfellow utandırıcı anısını sosyal medyadan paylaşarak özgüven örneği sergiledi. Stringfellow olayı anlattığı Facebook paylaşımında "Bütün gün bunu burda paylaşıp paylaşmamayı düşündüm çünkü kabul etmesi çok utandırıcı bir şey, ancak sonunda gerçekten sarışın anımı sizlerle paylaşmaya karar verdim" dedi. 

 

Fotoğrafın anneannesi tarafından çekildiğini anlatan Stringfellow, "İşin komik tarafı, işten sonra fotoğrafları annemden çekmesini istedim ve niye benim resimlerime ihtiyaçları olsun ki diye konuştuk. Bir an bile araç fotoğrafı istediklerini düşünmedim."dedi.

Bu komik olay yüzlerce kez paylaşılırken genç kız kendini bir anda sosyal medyada günün en çok konuşulan ismi olarak buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ'da Deprem Esnasında Binanın Yıkılış Anı Kameralarda: İşte O Korkunç Anlar
Elazığ'da Deprem Esnasında Binanın Yıkılış Anı Kameralarda: İşte O Korkunç Anlar
Bilim, Kızılderililer Türktür dedi.
Bilim, Kızılderililer Türktür dedi.